Ravza Kavakçı'ya Seslendi! Neredesiniz?.

Ravza Kavakçı'ya Seslendi! Neredesiniz?.

Bugün TV'nin küçücük reji odasında hukuksuzluğa, zulme dur demek için demokrasi nöbeti tutan Gazeteci-Yazar Nazlı Ilıcak, 28 Şubat'ta beraber omuz omuza mücadele ettiği Merve Kavakçı ve kızkardeşi AKP'li Vekil Ravza Kavakçı'ya seslendi.Sadece yönetime atanmalarına rağmen, Kanalın yayınına müdahale etmek isteyen Kayyum'un Bugün TV ve Kanaltürk'ün yayınlarını karartmaması için Tarık Toros ile birlikte kanalın küçücük reji odasında Demokrasi Nöbeti tutan Nazlı Ilıcak, 28 Şubat sürecindeki hukuksuzluklara karşı beraber mücadele verdiği insanlara seslendi.


Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Nazlı Ilıcak, 28 Şubat mağduru Merve Kavakçı'nın şu anda AKP'den milletvekili olan Ravza Kavakçı'ya seslendi...


İşte Nazlı Ilıcak'ın canlı yayındaki o açıklamaları;"Türkiye için üzüntülüyüm. Oğlum bana "Anne artık biraz da torunlarına vakit ayır diyor" Ben de ona onlara daha aydınlık bir Türkiye bırakmak için bu mücadeleyi veriyorum.


İnanın çok heyecanlıyım. Merve Kavakçı o zaman parlamentodaki haksızlığa karşı da bu aynı heyecanı duymuştum. Aynı tepkiyi duymuştum. "Merve Kavakçı çık dışarı, çık dışarı" diye bütün milletvekilleri onu kovmak istiyordu. O zaman ne olduğunu şaşırmıştık bu durum karşısında.


Üzülerek şunu beyan etmek istiyorum. O gün yapılan haksızlıklar, bugün yapılanların yanına bile ulaşamaz. Bugün birçok isim, mesele Merve'nin kızkardeşi Ravza bugün AK Parti milletvekili sesi çıkmıyor, ben ona seslenmek istiyorum. Ravza neredesin, bak burada medyanın namusuna tecavüz ediliyor. Neredesiniz?


Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63