Stadyuma reklam bekleniyor...

Stadyuma reklam bekleniyor...

İlk hedefimiz ligde kalmak...


 


Bu sene ilk hedeflerinin ligde kalmak olduğunu söyleyen Kahramanmaraş spor Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, stadyum reklamı için esnaflardan reklam vermelerini beklediklerini söyledi.


 


Fatih Mehmet Ceyhan, yeni sezon için reklam çalışmalarına başladıklarını kaydederek, “Şehrimizin irili ufaklı tüm firmalarından stadyum reklamı vermelerini istiyoruz. Takımımızın daha iyi seviyeye gelmesi için hemşerilerimizin her zaman desteğine ihtiyacımız var” dedi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele edecek olan Kahramanmaraşspor için reklam seferberliği başlatıldı. Bu kapsamda şehirdeki irili ufaklı tüm firmalardan stadyum reklamı talep eden Kahramanmaraşspor’da engellerin bu desteklerle aşılacağı vurgusu yapıldı.


Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, takım ile ilgili tüm sorun ve sıkıntıların bir bir giderildiğini kaydetti. Takımın hedef doğrultusunda planlı bir şekilde sezona hazırlandığını kaydeden Ceyhan, kendilerinin ise ekonomik olarak takıma katkı sağlayacak projeler hazırladıklarını belirtti.
Bu projeleri ilerleyen haftalarda bir bir hayata geçireceklerini anlatan Ceyhan, ilk olarak stadyum reklamları ile ilgili bir çalışma yaptıklarını anlattı. Ceyhan, stadyum reklamlarının fiyatını şehirdeki tüm esnafın takılacağı şekilde ayarladıklarını ifade ederek, fiyatların 2 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında olduğunu söyledi.
Ceyhan, konu ile ilgili sözlerini şu şekilde devam ettirdi: “Biz yola çıkarken Kahramanmaraş halkının yanımızda olacağını söylemiştik. Çok şükür şehrimizin değerli insanları bu söylemimizi boşa çıkarmadı ve bizlerin yanında olduğunu her fırsatta bize yansıttı. Bu güven ile yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Şehrimizin en önemli değerlerinden biri haline gelen Kahramanmaraşspor’u yeniden ayağa kaldırmak için çok önemli çalışmalara imza atıyoruz. Bu çalışmalarda işadamı olarak ekonomik olarak takımımıza gereken katkıyı sağlıyoruz. Ancak bu iş sadece Fatih Ceyhan ile olacak bir iş değildir. Bunu futbolu bilen ve takip eden herkes biliyordur. Bu sebepten takıma gelir sağlayacak projeleri bir bir hayata geçiriyoruz. İlk olarak stadyumda kullanılacak olan reklamlardır. Stadyumumuzdaki reklam alanlarını belirledik ve fiyatlandırdık. Hemşerilerimizden bu reklam alanlarına reklam vermelerini istiyoruz. Buraya reklam vermek için çok büyük bir iş adamı olmaya gerek yok. Normal bir esnafımızın da reklam vere bilmesi için fiyatları uygun hale getirdik. Bizlerde bu gelirleri takımızın kalkındırılmasında ve geliştirilmesinde kullanacağız. Şehrimizin çocuklarını yetiştireceğimize dair söz verdik. Biz bu gelirleri çocuklarımızın daha iyi şartlarda spor yapa bilmesinde kullanacağız.”
“ANA SPOR ÇALIŞMASI DEVAM EDİYOR”   
Ana sponsor arayışının devam ettiğini kaydeden Ceyhan, sözlerini şu şekilde devam ettirdi : “Takımın ekonomik olarak rahatlatılması için ortaya koyduğumuz projelerden bir tanesi de ana sponsor dediğimiz projedir. Forma reklamı ve çeşitli alanları kaplayan bu reklam anlaşması ile takımıza ekonomik katkı sağlamayı planlıyoruz. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Şuanda görüştüğümüz firmalar mevcuttur. Şehrimize marka olmuş Kahramanmaraşspor’un ana sponsorunun da yine şehrimize değer katan markalardan biri olmasını istiyoruz. Çalışmalarımız bu yöndedir. İnşallah bu çalışmamız tamamlandığında bu konuda kamuoyunu bilgilendireceğiz.”
“TEK KARIMIZ KAHRAMANMARAŞLI GENÇLER OLACAK”
Kahramanmaraşspor’un en önemli karının Kahramanmaraşlı gençleri futbola kazandırmak olduğunu anlatan Ceyhan, “Burada bir ticari riski aldım. Zararı da göze alarak bu yola çıktım. Memleketimi seviyorum. Bu nedenle de memleketimin tanıtmak istiyorum. Bu tanıtım için önemli unsurlardan birinin de spor olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle de 46 numaralı futbolcuları süper ligde, PTT 1. Ligde göstermek istiyorum. 8 milyon TL kadar yatırım yaparak kulübü aldım. Altyapıya az biraz para harcanarak kurulacak altyapıdan birçok yetenekli futbolcu çıkar. Futbol orta seviyeli ailelerin çocuklarının yaptığı spordur. Futbol oynayarak hem kendini kurtarır, hem memleketini temsil eder. Hem de spor yapmış olur.  Birinci amacım altyapıya önem verip, yetenekli sporcular çıkarmaktır. Bu saatten sonra olmaması için sebep yoktur.”
“HEDEFİMİZ ÖNCELİKLİ OLARAK LİGDE KALMAK”
Takımın ilk hedefinin ligde kalmak olduğunu anlatan Ceyhan, “Bu seneki hedefimiz gerçekçi olmak gerekirse ligde kalmaktır. Çünkü bütün takımlar ikinci kamp dönemini yaparken biz bir takım sorunlar ile uğraşıyoruz. Takım kurmaya çalışıyoruz. Bir sonraki yıl asıl hedefimiz olacaktır.”


 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 15:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63