Susaçan ve Kepabçıoğlu Kahramanmaraş'ın kurtuluşunun 99.yıl dönümünü kutladılar

Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99.yıl dönümünü nedeni ile Royal Marin inşaat Colesium Tower projesiyle şehre imzasini atan Meclis üyesi adaylarımızdan Mimar Ejder Susaçan ve ortağı İnşaat mühendisi Cemil Kebabçıoğlu, kutlama mesajı yayınladı.

Susaçan ve Kepabçıoğlu Kahramanmaraş'ın kurtuluşunun 99.yıl dönümünü kutladılar

Kurtuluşun 99. yıldönümünü kutlayan Susaçan  mesajda şu ifadelere yer verdi; ''Bugün 12 Şubat, Kahramanmaraş'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü. Cumhur ittifakina inanan bizler,Bu günlerde bir kez daha birlik ve beraberliğimizin önemini daha çok anlıyoruz. Kahramanmaraş’ın kurtuluşu bir milletin kardeşliğinin ve beraberliğin önemli bir göstergesidir. Bu mücadele elbette zor şartlarda elde edildi. İşgalcilerin topuna tüfeğine karşı milletimizin kudretli imanı dünyaya büyük bir ders olmuştur. Gururunu yaşadığımız bu mücadelenin zaferini kutlarken, ülkemizin ve şehrimizin aynı ruhu aynı heyecanı taşıdığını hissetmek bizler için büyük erdemdir. Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin bozulmadan kurtuluş mücadelesindeki heyecanla sürmesini temenni ederiz. Bu destanı yazan bütün şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.
Mimar Ejder Susaçan ve Cemil Kebabcıoğlu, önceki gün helikopter kazasında şehit olan Pilot Yüzbaşı Ümit Özer, Yüzbaşı Semih Özcan, Astsubay Başçavuş İlyas Kaya ve Astsubay Üstçavuş Yakup Avşar içinde bir taziye yayınlayarak, şehitlerimize rahmet, yakınlarına ve ailesine sabır dilediler.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63