Taha Akyol Hürriyet'e geçti...

Taha Akyol Hürriyet'e geçti...

1992 yılından beri Milliyet Gazetesi'nde yazan ve bugün yazdığı sürpriz bir veda yazısıyla, bu gazete ile yollarını ayıran Taha Akyol, Hürriyet gazetesinde yazacak. 1992 yılından beri Milliyet Gazetesi'nde yazan Taha Akyol bugün yazdığı sürpriz bir veda yazısıyla, bu gazete ile yollarını ayırdı.


Kulislerde ise Taha Akyol'un neden bu gazeteden ayrıldığı ve nereye geçeceği konuşulmaya başlandı. Rotahaber, herkesin merak ettiği bu soruların cevabına ulaştı. Rotahaber'in doğrulattığı bilgilere göre, Taha Akyol Hürriyet gazetesine geçecek.


Bu kararı almasında Milliyet gazetesinin geçtiğimiz aylarda satılmış olması ve bunun sonrasında da Aydın Doğan'ın Akyol'un kendi gazetelerinden birinde çalışmasını istemesi etkili oldu. Taha Akyol, Aydın Doğan'dan gelen talebi geçmişe dayanan yakın ilişkileri ve dostlukları nedeniyle geri çevirmedi ve Hürriyet gazetesinde yazmayı kabul etti.


Şu anda bir kitap hazırlığında olan Akyol, kısa süre içinde Hürriyet gazetesinde yazılarına başlayacak. (Rota Haber)Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2011, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67