Vali Tanılır'dan iftar yemeği...

Vali Tanılır'dan iftar yemeği...

Her yıl geleneksel olarak Valilik tarafından Huzurevi sakinleri ile Erkek ve Kız Yurdunda kalan çocuklara verilen iftar yemeğinde, Vali Tanılır misafirleri masalarında tek tek ziyaret ederek onlarla sohbet etti ve sıkıntılarını dinledi.

İftar yemeğinde bir konuşma yapan Vali Tanılır iftar yemeğine katılanların Ramazanlarını tebrik etti. İftar yemeğinin geleneksel hale geldiğini söyleyen Vali Tanılır davetlerine icap etmelerinden dolayı teşekkür etti.

Yaz döneminin sonuna gelindiğini ve yeni eğitim öğretim dönemine az bir zaman kaldığını söyleyen Vali Tanılır; “Bizler eğitim ve öğretime hazırlanmanıza özellikle arzu ediyoruz. Tabi gönlümüz sizlerle daha sık bir araya gelmek istiyor ancak yoğunluk itibariyle şahsen daha sık bir araya gelem imkânını bulamıyorum. Ancak Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz sizin kurum müdürlerinizin alternatifler üretmesi durumunda ve sizinde gönlünüzden geçen önerileri dile getirmeniz durumunda inanıyorum ki sizin konumunuzu daha uygun hale getirme konusunda da çok daha faydalı olabiliriz. Huzur evinde kalan yaşlılarımızın ellerinden öpüyor, sağlık, mutluluk ve afiyetler diliyoruz. Yetiştirme Yurtlarındaki sevgili gençlerimize de başarılar diliyoruz ” dedi.

İftar yemeğine, Vali Mehmet Niyazi Tanılır ve eşi Erzi Tanılır, Milletvekili Mehmet Sağlam, Cafer Tatlıbal ve eşi, İl Jandarma Komutanı Yarbay İsmail Cömert, Garnizon Komutanı Albay Sadık Yıldız, Vali Yardımcıları Servet Güngör, Tuncay Akkoyun ve Ahmet Turgay İmamgiller, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Müftüsü Bekir Gülce, bazı sivil Toplum Örgütü kuruluşları ile Huzurevi Sakinleri ile Erkek ve Kız yurdunda kalan çocuklar katıldılar. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2010, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63