Meteoroloji'den flaş uyarı! Sağanak geliyor

Gelen bir son dakika haberine göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, kuzey ve iç kesimler ile Doğu Akdeniz parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzeyi, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu ve Artvin çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Meteoroloji'den flaş uyarı! Sağanak geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, ülkenin kuzey ve iç kesimleri ile Doğu Akdeniz’in parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara’nın kuzeyi, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu ve Artvin çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre hava sıcaklığı ülkenin kuzey, iç ve doğu kesimlerinde mevsim normallerinin 3 ila 8 derece üzerinde seyredecek.

Rüzgarın, genellikle batı ve güneybatı; kuzey kesimlerde kuzey yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

PERŞEMBE SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR

PERŞEMBE SICAKLIKLAR DÜŞÜYOR 

Meteoroloji’nin raporuna göre 2 Eylül Perşembe gününden itibaren sonbahar serinliği hissedilecek. Perşembe ve Cuma günleri en yüksek sıcaklıklar 23-24 dereceye düşüyor. Öte yandan 2 Eylül’den itibaren Marmara’da yağmur da görülecek.

MARMARA 

Parçalı, yer yer çok bulutlu, kuzey kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

EGE 

Az bulutlu ve açık, iç kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

İÇ ANADOLU 

Az bulutlu, öğle saatlerinden sonra parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.BATI KARADENİZ: Parçalı, yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ

ORTA ve DOĞU KARADENİZ 

Parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları ile Ordu ve Artvin çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DOĞU ANADOLU 

Az bulutlu ve açık, kuzey ve doğu kesimlerinin yer yer parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:Ankara: Az bulutlu, öğle saatlerinden sonra parçalı ve yer yer çok bulutlu 35

İstanbul: Parçalı yer yer çok bulutlu, yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 29İzmir: Az bulutlu ve açık 33

Adana: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı ve yer yer çok bulutlu 35Antalya: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu 30Samsun: Parçalı, yer yer çok bulutlu 30

Trabzon: Parçalı, yer yer çok bulutlu, öğle saatlerinden itibaren yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağışlı 29Erzurum: Parçalı ve az bulutlu 33Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 39

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU RAPORU:

İŞTE 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU RAPORU:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66