Ulaşımda üçüncü kez birincilik ödülü Üst üste birincilik aldılar

Ulaştırma ve Altyapı Başkanlığı himayesinde 30 Büyükşehir’in başvurusuyla gerçekleştirilen Ulaşımda Aklın Yolu Belediyecilik proje yarışmasında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı “Online ve interaktif Trafik Yönetimi” projesi ile Türkiye birincisi oldu.

Ulaşımda üçüncü kez birincilik ödülü  Üst üste birincilik aldılar

2017 yılında Toplu Taşımada Ekonomiklik ödülü, 2018 yılında Toplu Taşımada Hizmet Kalitesi ödülü ve 2019 yılında ise Online ve interaktif Trafik Yönetimi ödülünü alarak kısa zamanda çok işler yapılacağını gösteren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, toplu taşımada değişimi sorunsuz yaparak yine Türkiye’ye örnek oldu. Dolmuştan otobüse geçilen şehirde, teknolojinin yardımı ile otobüslerin içi sesli ve görüntülü şekilde denetlenirken Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı’nın projeleri ile de, sorunsuz bir işleyiş sağlanıyor.

ÜÇÜNCÜ BİRİNCİLİK

Ulaşım alanında birçok projenin mimarı olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Ankara’da 30 Büyükşehir’in Ulaşım Daire Başkanlıklarının katılım ile gerçekleştirilen Ulaşımda Aklın yolu, Belediyecilik ödül törenlerinde göğsümüzü kabarttı. Düzenlenen törende Kahramanmaraş, “Online ve interaktif Trafik Yönetimi” projesi ile birincilik aldı.

Konu hakkında bir açıklama yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Yusuf Deliktaş: “Bu yıl ‘Sözümüz var’ sloganı ile yine 30 Büyükşehir Belediyesi içinde birinci olduk. Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımıza, sonra ekibime sonsuz teşekkür ediyorum. Bu bir ekip işi. İstanbul ve Ankana gibi Büyükşehirleri geride bırakarak bu ödülü aldık. Kahramanmaraş’a tekrar hayırlı olsun. Yeni kurulan bir Büyükşehir Belediyesi olmamıza rağmen 2017-2018 ve 2019 yıllarında birinci olduk. Bize inanan herkese teşekkür ediyorum” dedi
Haber: Mustafa Kılınç 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 11:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner20

banner72

banner73