Kaan Urgancıoğlu ve Eşi Burcu Denizer, Mutlu Bir Haberi Paylaştı!

Ünlü Oyuncu Kaan Urgancıoğlu, Eşi Burcu Denizer ile Birlikte Baba Oluyor!

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, Haziran ayında sessiz sedasız gerçekleştirdikleri düğünleriyle gündeme gelmişti. Ünlü oyuncu, yakın arkadaşlarının düğün törenine katıldığı Atina'da, sevgilisi Burcu Denizer ile evlenme kararı almıştı. Şimdi ise çift, heyecan verici bir haberi paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Mutlu Aileye Bebek Müjdesi

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, ailelerini ve sevenlerini bu güzel haberi vermek için sabırsızlanıyor. Burcu Denizer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, karnı burnunda bir pozunu paylaştı. Bu paylaşım, çiftin bebek beklediği müjdesini içeriyor.

Özel Anların Ardındaki Sır

Çift, özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih ettiği için hamilelik sürecini sessiz sedasız geçirdi. Ancak Burcu Denizer'in sosyal medya hesabından yayınladığı karnı burnunda poz, mutlu haberi duyurmaya yetti. Herkes, çiftin bu güzel haberi karşısında sevinçlerini paylaşıyor.

Sürpriz Bir Düğünle Evlendiler

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çifti, evlilik kararlarını da sürpriz bir şekilde almışlardı. Arkadaşlarının düğününe katılmak üzere Atina'ya giden çift, kendileri için de bir sürpriz düğün organizasyonu düzenlemişti. Nikahları, sadece yakın çevreleriyle ve birkaç dostlarıyla birlikte gerçekleşmişti.

Beklenen Kutlama Yakında

Kaan Urgancıoğlu, evliliklerinin ardından yaptığı açıklamada, aileleri ve arkadaşlarıyla daha büyük bir kutlama yapmayı planladıklarını ifade etmişti. Ancak bu planlar, henüz netlik kazanmış değil. Çift, bebeğin doğumunun ardından aileleriyle ve sevenleriyle bir araya gelerek bu mutlu anı paylaşmayı hedefliyor.

Kaan Urgancıoğlu ve Burcu Denizer çiftini tebrik ediyor, mutlu aileleri için en güzel dileklerimizi iletiyoruz. Bebekleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini diliyoruz.

apar-topar-evlenen-kaan-urgancioglu-baba-oluyor-16237685_8957_m

Hayat Bilgisi'nin Gamze'si Eski Görüntüsünden Çok Farklı! Hayat Bilgisi'nin Gamze'si Eski Görüntüsünden Çok Farklı!