Aycan'dan THY'ye kınama!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Kahramanmaraş Milletvekili Prof. Dr. Sefer Aycan, Türk Hava Yolları’nın (THY) sefer iptallerine sosyal medya üzerindeki hesabından tepki gösterdi.

Aycan'dan THY'ye kınama!

Kahramanmaraş’a yapılan sınırlı uçuşlara rağmen, THY’nin sık sık sefer iptaline itiraz eden Aycan, vatandaşların mağduriyetlerini dile getirdi. Aycan’ın açıklaması şöyle:

“Bu açık bir itirazdır: THY’nin Kahramanmaraş’ı ile ilgili uygulamaları vatandaşı yıldırmış ve bıktırmıştır. Özellikle günde bir kez olan Ankara Kahramanmaraş seferleri günün en olmaz saatlerinde olması yetmez gibi, sürekli gününün değiştirilmesi, seferlerin iptal edilmesi artık vatandaşı isyan ettirmektedir. En son bugün; uçuşa saatler kala uçuş yine iptal edildi. Vatandaş bu saatte ne yapacak? Olan mağduriyeti nasıl telafi edeceksiniz? Bu davranışınızı kınıyorum, tekrarlanmaması için özen gösterilmesini istiyorum.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamdi Çam
Hamdi Çam - 2 yıl Önce

Vekilimize katılıyorum

Bahri Bıyık
Bahri Bıyık - 2 yıl Önce

THY,yi șiddetle kınıyorum. Șımarık bir çocuk gibi davranıyorlar. Ukalalar. Biz Gurbetcileri de yurtdıșında kazıklıyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner63