Bakan Soylu Kahramanmaraş'a geliyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binasının açılışına ve Türkiye’de bir ilk olan İl Afet Risk Azaltma Planı olan Kahramanmaraş İl Afet Risk Azaltma Planının tanıtım toplantısına katılmak üzere kente geliyor.

Bakan Soylu Kahramanmaraş'a geliyor!

Özellikle terör örgütünün belini kıran operasyonların talimatını vererek tüm Türkiye’nin gönlünde taht kuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hükümetin de en başarılı bakanları arasında yer alıyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kahramanmaraş’a geliyor. Çarşamba günü Kahramanmaraş’ta olacak olan Bakan Soylu, Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğünün yeni binasını hizmete açacak. Kahramanmaraş İl Afet Risk Azaltma Planı Tanıtım Toplantısına katılacak.

Bilindiği üzere birinci derece deprem bölgesinde olan ve son depremlerde uzmanların dikkat çektiği Kahramanmaraş Türkiye’de ilk toplantıya ev sahipliği yapacak.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında gerçekleştirilecek toplantı İl Afet Müdürlüğünde saat 11.00’de başlayacak. Toplantıda olası bir depreme önlem olarak afet risk azaltma planı üzerinde konuşulacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63