Başkan Okay koronavirüse yakalandı!

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediyesi Başkanı Necati Okay koronavrirüse yakalandı!

Başkan Okay koronavirüse yakalandı!

Başkan Okay Koronavirüs’e yakalandı

Her geçen yeni rekorlar kıran Koronavirüs, etkisini tüm dünyada sürdürürken, vatandaşlarla yakın diyalog kuran Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da koronavirüse yakalandı.

Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de etkisini tüm hızıyla sürdüren Koronavirüs, son günlerde Kahramanmaraş’ta artamaya başladı.  Tüm hastanelerdeki yoğun bakım yatak ünitelerinin neredeyse yüzdü 100 doluluk oranına yaklaştığı ortaya atılırken, Kahramanmaraş’ta iki ilçe belediye başkanı Koronavirüs’e yakalandı.

Elbistan Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz’ün koronavirüs testi pozitif çıktı. Ailesiyle karantina da olan Gürbüz’ün ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın da koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Yaklaşık bir haftadır hafif semptomlar gösteren Başkan Okay, dün gittiği hastanede test yaptırınca testinin pozitif çıktığını öğrendi. Tedbir amaçlı hastaneye alınan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’ın durumunun iyi olduğu ve süreci rahat atlattığı bildirildi.

Okay’ın testinin pozitif çıkmasının ardından ailesine de yapılan testlerin negatif çıktığı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 12:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63