Cumhur ittifakı'na vereceğiniz her bir oy teröristlere atacağınız bir kurşundur'

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyesi Kahramanmaraş Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Derken Başkanı Celalettin Fırtına: “Cumhur İttifakı'na vereceğiniz her bir oy teröristlere atacağınız bir kurşun niteliğinde olacağını unutmamanızı bildiririm” dedi

Cumhur ittifakı'na vereceğiniz her bir oy teröristlere atacağınız bir kurşundur'

Kendi sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Fırtına, koruyucu düşmanı partiler ile işbirliği tutan kişilerin kendilerinden olmadığını belirtti. 31 Mart yerel seçimlerinin bir beka meselesi olduğuna dikkat çeken Fırtına önemli açıklamalarda bulundu. Koruyucuların 31 Mart günü kolluk kuvveti ile birlikte görev yapacağına değinen Fırtına, koruyuculara çağrıda bulundu.

BİZLERE YARAŞIR HAREKET EDİN

Fırtına şunları kaydetti: “Değerli Güvenlik Korucusu Arkadaşlarım, inşallah yarın pazar günü sandık başına gideceğiz. Tüm ilçeler ve köylerde sandıkların güvenliğini de askerimizle beraber sağlayacağız ve sahip çıkacağız. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için mücadele ettiğimiz, PKK terör örgütünün siyasi uzantısı, HDP ve beraber hareket eden, korucu düşmanı partilerin kurduğu yıkıcı zillet ittifakına oy vermek zaten bizlere asla yakışmayacaktır. Bu Seçim yerel bir seçim olmaktan ziyade, milli birliğimizin geleceğimizin, bölünmez bütünlüğümüzün bekası niteliği taşıyan, çok önemli milli bir güven seçimidir

GÖNLÜMÜZ RAZI OLMAZ 

Bağlı bulunduğumuz ve korucuların hakları konusunda her zaman yanımızda olan,  İçişleri Bakanımıza ters düşerek hiç bir arkadaşımızın aramızdan gönül ayrılığına düşmesine asla gönlümüz razı olmaz. Devletimizin zor gününde her zaman yanında olduk ve olacağız. Bu konuda tüm korucu kardeşlerimin hassas, temkinli ve bilinçli olduğundan şüphemiz yoktur. Olur ya Adaylara dargın küskün olsanız da gün birlik günüdür, o yüzden ki, Cumhurbaşkanımıza, Cumhur ittifakına karşı üzerimize düşen desteği yine tam vereceğiz.

DEVLETİN KORUCUSU DEVLETİNDEN YANA OLUR

Kandilin, PKK terör örgütünün övgüyle bahsederek desteklediği, HDP’nin başını çektiği, sözde demokratik güç birliği dedikleri, tüm bu zillet ittifakını bilinçli destekleyen bir tane dahi korucu olursa o bizden değildir. Asla kimselere inanmayın, sizleri bu konuda yönlendirmeye çalışan olursa takmayın çekinmeyin.

ARKANIZDA DERNEĞİMİZ KONFEDERASYONUMUZ VAR

Hamdolsun bu konuda Kahramanmaraş geneli ve diğer illerimizde sıkıntımız olmasa da, tekrar bir hatırlatmak istedik. PKK ve FETÖ terör örgütleri ve terörist cenazelerine dahi katılan PKK’ya dolaylı yollarda gizli destek verip, sempati duyan koruculuğun dahi kaldırılmasını isteyen, CHP zihniyetine ve FETÖ destekli, İP’ye asla fırsat vermeyin. Terörün belinin kırıldığı şu günleri kayıp edersek, Fırat’ın doğusunda binlerce tır ağır silahlarla hazır bekletilen, terör örgütünü tekrar saldırıya geçirecekler. Vatanı uğruna canı feda eden on binlerce Şehitlerimizin ruhları şaad mekanları cennet olsun.

İNŞALLAH 1 NİSAN’DAN SONRA YİNE MİLLİ BİRLİK VE KARDEŞLİĞİMİZ KAZANACAK

Hep birlikte Türk milleti olarak Türkiye’miz kazanacak. Kayıp eden yine emperyalist güçler, bayrağımıza, ezanımıza, başörtümüze, İslam’a dil uzatanlar ve tüm terör örgütleri olacaktır. son pişmanlık fayda vermez. Asla tarihimizi, geçmişimizi unutmayacağız unutturmayacağız. Bu seçim Ahmet’i Mehmet’i başkan yapmaktan ziyade, geleceğimizin bekamızın seçimidir. Adaylara encümenlere dargın olsanız da, teröre son darbeyi vurma seçimdir. Cumhur ittifakına vereceğiniz her bir oy teröristlere atacağınız bir kurşun niteliğinde olacağını unutmamanızı bildirir, selam ve saygılarımı sunarım. 31 Mart seçiminin, vatanımıza milli birlik ve kardeşliğimize hayırlı olmasını Allah tan niyaz ediyorum. Terörsüz ve huzur içerisinde, daha da gelişen Tam bağımsız Bir Türkiye dileğiyle”

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67