Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Resul Aslanhan güven tazeledi Resul Aslanhan, “Her muhtar bizim için bir değerdir”

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği’nin 2. olağanüstü kongresinde mevcut Başkan Resul Aslanhan, güven tazeledi.

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Resul Aslanhan güven tazeledi Resul Aslanhan, “Her muhtar bizim için bir değerdir”

Kültür Park Konferans Salonu’nda yapılan kongrede yeniden seçilen Kanuni Mahalle Muhtarı Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Resul Aslanhan, “Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneği olarak bugün 2. olağanüstü kongremizi gerçekleştirdik. Olağanüstü olması bazı muhtarlarımızın değişmesiyle pandemi dolayısıyla kongremizi yapamamıştık. 1 Temmuz normalleşmesiyle birlikte dernek ve odalar seçimlerini yapma şansı buldu. Bizde bu kapsamda 2. olağanüstü kongremizi gerçekleştirdik. Yeni yönetimle yola çıkıyoruz. Çünkü birçok muhtarımız değişti, bazıları vefat etti. Her muhtar bizim için bir değerdir. Derneğimize hizmet etmiş ahirete intikal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Kalan muhtarlarımıza sağlık ve afiyetler diliyorum. Yoğun bir katılımla yaptığımız kongremize katılan, başta oda başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, belediye başkanlarımıza ve tüm siyasi parti temsilcilerimize ve şehrimizin vazgeçilmezi basınımıza özellikle teşekkür ediyor, kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, herkese saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz” dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66