Ekonomik krizden haberi olmayan müdürden makam odasına 220 bin TL!

Kahramanmaraş’a yaklaşık 6 ay önce atanan Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kadir Uysal makam odasını beğenmeyince 7 memurun kullandığı odayı boşalttırıp makam odasına kattı. İnşaatı başlatan müdürün koltukları da beğenmeyince değiştireceği öğrenildi.

Ekonomik krizden haberi olmayan müdürden makam odasına 220 bin TL!

Kahramanmaraş’ta şuana kadar ismi hiçbir projede duyulmayan Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Kadir Uysal makam odasıyla gündeme geldi. Kahramanmaraş’a atandığından beri tartışılan il müdürlerinin başında gelen Uysal, Esnaf Odaları Birliğindeki kiralık olarak kullandığı İl Müdürlüğü Hizmet Binasındaki makam odasını genişletmek istedi.

Hiçbir proje yapmayan Müdür Uysal makam odasının küçüklüğünden dem vurup 7 memurun kullandığı alanı da alarak iki odayı birleştirmek istedi. Tadilat için 150 bin TL’yi kullanacağı öne sürülen müdürün ilk icraatının da makam odası tadilatı ile masa ve koltuk takımını da değiştireceği öğrenildi.

Ekonomik sıkıntıların iyice hissettiği süreçte tüm kurumlar ekonomik anlamda tedbirler alırken Sanayi ve Teknoloji İl Müdürünün Tadilata 150 bin masa ve koltuk takımı için ise 70 bin TL’nin üzerinde fiyat teklifi aldığı öğrenildi.

Kahramanmaraş Valisinin bu durumdan haberinin olup olmadığı ise merak konusu oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2022, 17:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet tombul
Mehmet tombul - 6 ay Önce

Kardeşim derhal kovsunlar öyle adamı
insanda görev aşkı çalışma aşkı varsa toprak üzerinde taş üzerinde yine işini yapar

Fatma genç
Fatma genç - 6 ay Önce

Ne olacak bal tutan parmağını yalar demiş atalar.Mudur beyde taş atıp kolu yorulmadigina göre bu baldan faydalanmak istemiş.Allah vicdan merhamet versin

SIRADAKİ HABER