Görgel, göreve başlar başlamaz adresi gösterdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla bayrağı Ömer Oruç Bilal Debgici’den devir alan Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, kongrenin hemen ertesinde sahaya inerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Görgel, siyasette en önemli unsurun vatandaş olduğunu gösterdi.

Görgel, göreve başlar başlamaz adresi gösterdi

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fırat Görgel, kongrenin ardından ayağının tozuyla vatandaş ziyaretine başladı. Kongre öncesi ismi kulislerde konuşulan ve vatandaşlar tarafından büyük beklenti içerisine girilen Görgel, 7 Kasım 2020 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılımıyla İl Başkanı olarak seçilmişti.

Yürütme kurulunu oluşturmak  için akşamları kurmaylarıyla birlikte çalışma yapan, gündüzleri ise vatandaş ziyaretine başlayan Görgel’in ilk durağı Kapalı Çarşı esnafı oldu. 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinliğine katılmasının ardından Kapalı Çarşıya geçerek tek tek vatandaşları ziyaret eden Görgel, esnaflardan aldığı notlarla yol haritasını çıkarttı.

İlk günden vatandaş ziyaretine başlayarak halkla içiçe bir görüntü çizeceğinin sinyallerini de veren Görgel; “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile bu göreve layık görüldüm. Benden önce bu görevi yürüten benden önceki il başkanım Ömer Oruç Bilal Debgici’ye teşekkür ederim. Burada yapmamız gereken tek şey, halkımızın taleplerini yerine getirmek. Bizde ekibimizle birlikte bunun için gerekeni yapacağız. Milletimizin bize yüklediği misyon çok büyük. Bu büyüklüğün yükünü kaldırmak için var gücümüz ile çalışacağız, onun için çarşıya çıktık. Esnaflarımızı ziyaret edip hayırlı işler diledik. Hemşehrilerimize güler yüzleri, güzel temennileri ve tebrikleri için teşekkür ediyor, hepsine bol ve bereketli kazançlar diliyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner73