HYTECH AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLERLE AÇILDI

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu ilçesinde Ahmet AKGÜN'ün işletme sahibi olduğu Hytech Store Akgün Gsm, merkez otobüs durağının üst tarafında açılışa özel indirimlerle bugün açıldı.

HYTECH AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLERLE AÇILDI

İşletme sahibi Akgün, Hytech Store Akgün Gsm işletmesini babasının ve Segment Bilgisayar adına Mehmet KARA'nın kurdeleyi kesmesiyle törenle açtı. 

Akgün, açılışlarına dair gösterilen ilgeden memnun ve mutlu olduğunu belirtirken açılışa özel bir hafta geçerli olan fiyatlarla büyük indirimlere gittiğini söyledi. Bütün cep telefonlarında ve aksesuarlarda açılışa özel bir hafta, stoklarla sınırlı olan indirimlerle toptan fiyatına satışta olduğunu söyledi. 

Açılışa Cumhuriyet Halk Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç katıldı. Milletvekili Öztunç, firma sorumlularını yakından tanıdığını ve bölgenin en büyük cep telefonu ve aksesuar toptancısı olduklarını ifade ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Öztunç hayırlı olsun ziyaretinde alışveriş yaptı, firmanın ilk müşterilerinden oldu.

Segment Bilgisayar adına markasi bilişim  işletme sahibi Mehmet Kara, öncelikle Akgün'ün iş yerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Kara: "Markasi bilişim olarak tekerek civarında 09.09.2017 tarihinde açtığımız 1500 m² depomuzla birlikte bölgenin en büyük toptancısı olarak 12 servis aracımızla 25 şehre toptan telefon ve aksesuar sağlayıcısıyız" dedi. 

Mağazanın açılışına tanıklık eden müşterilere kuru pasta ve yaz ayının vazgeçilmezlerinden olan bardakta mayam ikram edildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 21:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66