Kahramanmaraş Kızılay Şubesi Kadın Kolları Başkanlığı kolları sıvadı!

3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sürdüğü Kahramanmaraş Türk Kızılayı Şubesi Kadın Kolları Başkanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmak için yoğun mesai harcıyor.

Kahramanmaraş Kızılay Şubesi Kadın Kolları Başkanlığı kolları sıvadı!

3 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sürdüğü Kahramanmaraş'ta Türk Kızılayı Kahramanmaraş Şubesi Kadın Kolları Başkanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaşmak için yoğun mesai harcıyor.

Ramazan ayı ile birlikte yardım faaliyetlerine de hız veren Kahramanmaraş Kızılay Şubesi, gönüllülerin de desteği ile ihtiyaç sahibi ailelere yardım ediyor. Sponsor ve bağışçıların desteği ile hazırlanan yardım kolileri, Kızılay'ın gönül elçileri tarafından belirlenen ailelere ulaştırılıyor. Kadın Kolları Şube Başkanı Fatma Deveboynu, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak adına gönüllüler ile birlikte sahada olduklarını belirterek, kendilerine destek veren herkese teşekkür etti. Başkan Deveboynu, Ramazan ayı ile birlikte kan bağışı stoklarında da ciddi azalma olduğunu da belirterek, "Pandemi salgın ile azalan kan stoklarımız Ramazan ayının da gelmesi ile daha çok azaldı. Bu konuda vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Çünkü kana her zaman ihtiyaç duyuluyor, bu kapsamda iftardan sonra açık olan kan merkezlerimize duyarlı tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz" dedi.

Deveboynu, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bu günlerde bağışta bulunmak isteyen vatandaşların da hiçbir sıkıntı olmadan kan merkezlerine gelebileceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2020, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Adanır
Fatma Adanır - 1 yıl Önce

Böyle ihtiyaç sahiplerine kalbinizi yüreğinizi açıp kucakladığınız için size sonsuz teşekkürler. Rabbim hepinizi korusun. Rabbimiz sizinle olsun.

SIRADAKİ HABER

banner66

banner63