Kahramanmaraş otogarında inanılmaz yoğunluk! o firmaya akın ettiler!

Kahramanmaraş’ın en köklü iki otobüs firması olan Ak Turizm ve Akaksu Turizm, 16 Martta okulların 3 hafta boyunca tatil edilmesi nedeniyle, bilet fiyatlarına zam yapmayacağını duyurdu.

Kahramanmaraş otogarında inanılmaz yoğunluk! o firmaya akın ettiler!

Türkiye’de korona virüsünün tespitinin ardından fırsatçılar iş başına koyuldu. Kolonya, dezenfekten ilaçları ve maskelerde fahiş fiyatlar uygulanırken, Kahramanmaraş’ın en köklü iki otobüs firması olan Ak Turizm ve Akaksu Turizm, 16 Martta okulların 3 hafta boyunca tatil edilmesi nedeniyle, bilet fiyatlarına zam yapmayacağını duyurdu.
Yaşanan yoğunluk nedeniyle biletlerin kara borsa olması beklenirken, Kahramanmaraş’ta ki Ak Turizm ve Akaksu Turizm bilet fiyatlarının artmayacağını sosyal medya hesaplarından paylaşarak duyurdu. Sosyal medyada yapılan paylaşımda: “Bu yoğunlukta ve hassas süreçte hemşerilerimizin yanındayız. Krizi fırsata çevirmiyoruz” dendi


Öte yandan korona virüs tedbirleri kapsamında ise Ak Turizm ve Akaksu Turizm firmalarına ait otobüslerin tamamında dezenfekte işlemlerinin ise devam ettiği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63