Kahramanmaraş'ta bunları yapanlar dikkat! Cezaya maruz kalabilirsiniz!

Kahramanmaraş'ta polis ekipleri, trafiğe çıkan sürücüleri denetledi. Sürücüleri durdurarak kimlik kontrolü yapan ekipler, sokağa çıkma yasağına aykırı davranıp davranmadıklarını sorguladı.

Kahramanmaraş'ta bunları yapanlar dikkat! Cezaya maruz kalabilirsiniz!

Dünya ülkelerinde ölümlere sebep olan Korona virüsün Türkiye'de görülmesinin ardından her geçen gün yeni önlemler alınmaya başlandı. Dün gece İçişleri Bakanlığınca 2 gün süreyle sokağa çıkma yasağı getirilmesinin ardından Kahramanmaraş'ta yaşanan yoğunluk sona erdi.Trabzon caddesi gibi vatandaşların yoğun bulunduğu alanlar boş kaldı.

Trafiğe çıkan araçları durduran ekipler, kimlik kontrolü yaptı. Trafikte olanların çoğunun sağlık çalışanı olduğu, işlerine ya da evlerine gittikleri görüldü. Polise kimliklerini gösteren sağlık çalışanları, yollarına devam etti.
Sabah işlerinden çıkan ve evlerine gitmek isteyen bazı vatandaşlar da polis ekiplerini yanına gelerek yardım istedi. Gidecekleri güzergahta sefer yapan belediye otobüsünü durduran polis, vatandaşlara da yardımcı oldu.Kahramanmaraş'ta trafiğe çıkan araçlara yönelik denetimler sürüyor.

HABER:FURKAN TUĞRUL

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2020, 12:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63