Kahramanmaraş'ta TDP ekipleri uyardı! ''Maske, mesafe, temizlik!''

Kahramanmaraş'ta Toplum Destekli Polislik (TDP) şube müdürlüğü görevlileri, esnaflar ve vatandaşlarla Suriyeli mültecilere, maske ve sosyal mesafeye uyalım projesi kapsamında koronavirüs salgınına karşı uyulması gereken 14 kuralın yer aldığı hem Türkçe hem Arapça olan broşür dağıttı.

Kahramanmaraş'ta TDP ekipleri uyardı! ''Maske, mesafe, temizlik!''

TDP görevlileri,  özellikle maske, sosyal mesafe ve temizlik kurallarına uyulması konusunda uyarıda bulundu.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü  Destekli Polislik (TDP) şube müdürlüğü ekipleri koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında esnaflara salgına karşı alınan tedbirleri hatırlattı. Toplum Destekli Polislik şube müdürlüğü ekipleri bu kapsamda cadde ve sokaklarda esnaf ve vatandaşlara uyarılarda bulundu. Pandemiye karşı maske takma zorunluluğunu bulunduğunu anlatan TDP görevlileri, esnaflara maskesiz alışverişe gelen vatandaşları içeri almamaları gerektiğini vurguladı.

Koronavirüs ile mücadelenin anlatıldığı hem Arapça hem de Türkçe olan 14 kural broşürleri,  Suriyeli esnaflara da dağıtan Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği görevlileri, pandemi sürecinde alınan tedbirlere harfiyen uyulmasının önemine de vurgu yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66