Kahramanmaraş'ta zevk pahalıya patladı! 107 bin lira ceza!

Kahramanmaraş'ta polis ekiplerin pandemi kuralları ve kumar denetimi kapsamında belirlediği 3 ayrı gizli oyun yerine yapılan şok baskında 34 şahıs yakalandı, toplamda 107 bin 100 TL para cezası kesildi.

Kahramanmaraş'ta zevk pahalıya patladı! 107 bin lira ceza!

Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında düzenli olarak denetin yapan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri özellikle geceleri gizli yer ayarlayarak toplu halde yasaklı oyun oynayanlara yönelik de çalışma yaptı. Bu kapsamda yapılan çalışmada şehrin farklı yerlerinde yasaklı oyun oynanan 2’si güvenlik Kamerası ile kontrol edilen 3 yer tespit edildi. Tespit edilen 3 ayrı adrese de polis şok baskın düzenledi. Baskınlarda 34 şahıs yakalandı, çok sayıda iskambil kağıdı ve yazboz kağıtları ele geçirildi.
Polis 34 şahsa kişi  başı 3 bin 150 TL’den toplam 107 bin 100 TL ceza yazarak gerekli yasal işlemi yaptı. 3 işyerinin mühürlenerek kapatıldığı öğrenildi.
    Öteyandan yakalanan şahıslardan 2’si hakkında çeşitli suçlardan arama kaydının olduğu ve adli mercilere sevk edildiği öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ADALET 46
ADALET 46 - 3 hafta Önce

OHHH. ÖDEYİN CEZAYI MİS GİBİ.
OHHH AZ BİLE YAPMIŞ MEMUR ARKADAŞLAR.

SIRADAKİ HABER

banner63