Kahramanmaraş'taki denetimlere İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'de katıldı!

Korona Virüsle mücadele kapsamında ilan edilen sokağa çıkma yasağıyla ilgili kentin belirli noktalarında kontrol noktaları oluşturan polis ekiplerini Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci denetledi.

Kahramanmaraş'taki denetimlere İl Emniyet Müdürü Doğan İnci'de katıldı!

Korona Virüsle mücadele kapsamında İçişleri Bakanlığının ve İl Pandemi Kurulunun verdiği kararlar, il genelinde uygulanırken, Kahramanmaraş emniyeti ise aldığı tedbirlerle yasağa uymayanlara göz açtırmadı.

Sağlık Bakanlığının verdiği mücadele de sevindirici haber gelirken, işi daha sıkı tutmaya çalışan Türkiye büyükşehirlerde sokağa çıkma yasağını 4 güne çıkarmıştı. Ramazan Ayının başlaması nedeniyle Marketler ve Bakkallar saat 14.00’a kadar açık kaldı. Saatin dolmasıyla bakkallar ve marketler iş yerlerini kapatarak kendilerini evde izolasyona aldı.

Kahramanmaraş Emniyetine bağlı ekipler ise kentin çeşitli yerlerinde kontrol noktaları oluşturarak yasağa uymayan vatandaşlara işlem yaptı. Sık sık sahada ekiplerini denetleyen ve vatandaş ziyareti yapan Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci’de, yine sahaya inerek ekiplerini denetledi.

Kontrol noktalarını ziyaret eden Emniyet Müdürü İnci, ekiplerine kolaylıklar diledi, vatandaşlarla yumuşak dil kullanılması konusunda uyardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66