KENTİN VALİSİ, KENTİN MARKASI ALPEDO’DA

Alpedo markasıyla türkiye geneline 113 bin noktaya ürün sevk eden ve 15 ülkeye gıda sektöründe hizmet sağlayan kervan, alpedo lezzet grubu damak tadıyla ve kalitesiyle kahramanmaraş’tan dağılan bir lezzetle tüm dünya’da damakları tatlandırmaya devam ediyor.

KENTİN VALİSİ, KENTİN MARKASI ALPEDO’DA

Kahramanmaraş’ın gönüllü turizm elçisi sami kervancıoğlu hem yaptığı yatırımlar ve istihdam oranları ile kent ve ülke ekonomisine büyük katkı sunarken hemde kahramanmaraş’ın kervan mutfaklarından çıkan eşşiz lezzetleri kentin tanınmasında önemli bir rol oynuyor.

şehir ekonomisine ve turizmine bu kadar büyük katkı sunan alpedo kervan lezzet grubu’nu kahramanmaraş valimiz sayın ömer faruk coşkun ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. vali çoşkun kendisini ağırlayan alpedo kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı sami kervancıoğlu ile istişarelerde bulunarak tebriklerini iletti ve çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

konuya ilişkin alpedo kervan lezzet grubu yönetim kurulu başkanı sami kervancıoğlu yaptığı açıklamada; “kahramanmaraş valimiz sayın ömer faruk coşkun bey’ in alpedo kervan lezzet grubu üretim tesisimizi ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. tesisimiz ve kahramanmaraş dondurmamızın üretimi hakkında bilgiler verdik. kıymetli valimize teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63