KSÜ^de dezenfektasyon çalışmaları aralıksız devam ediyor!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından korunma tedbirleri kapsamında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörlüğü tarafından gerçekleştirilen ilaçlama ve dezenfekte çalışmaları aralıksız sürüyor.

KSÜ^de dezenfektasyon çalışmaları aralıksız devam ediyor!

Üniversite genelinde bütün alanlar özel dezenfektanlarla ilaçlanırken, ortak kullanım alanları düzenli aralıklarla ilaçlanmaya devam ediyor.

Hastalık riskini en aza indirmek için sürekli temas edilen alanlarda düzenli olarak temizlik faaliyetleri sürdürülürken, üniversite personeli kişisel hijyen kurallarına uyulması noktasında düzenli olarak bilgilendiriliyor.

Rektör Prof. Dr. Niyazi Can dezenfekte çalışmaları sırasında “Devletimizin almış olduğu kararlar doğrultusunda personel sayımızı asgari düzeye indirerek çalışmalarımızı aksatmadan yürütmenin gayreti içerisindeyiz. Bu kapsamda üniversitemizin bütün birimlerinde dezenfekte faaliyetlerini de olabildiğince yüksek düzeyde tutuyor, personelimizin sağlığı için azami hassasiyet gösteriyoruz. Bu salgını toplum olarak inşallah en kısa sürede sağ salim atlatacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66