Muzibebe mağaza sahibi Muazzez Baylam açıklıyor!

Kahramanmaraş'ta 5 yıldır çocuk giyim sektörü ile hizmet veren Muzibebe mağazası sahibi Muazzez Baylam yeni konsept ile açılışını gerçekleştirerek kadın iç giyimde hizmet vermeye başladı!

İç giyim, her gün kullanıldığı için erkek ve kadın fark etmeksizin hayatımızda son derece önemli bir yer alıyor. İç çamaşırları ile rahat edemediğinizde dış giyim için ne kadar rahat giysiler seçerseniz seçin, kendinizi tam olarak rahat hissetmeyeceksiniz!

Kahramanmaraş'ta 5 senedir çocuk giyim üzerine Muzibebe mağazası ile hizmet veren Muazzez Baylam yeni kadın iç giyim üzerine konsept kurarak iç giyimde kullanılan kumaşın kaliteli olmasına değindi!

Baylam ise şunları kaydetti! ''Araştırmalar yüzde 100 pamuklu ürünlerin yün, naylon ya da fabrikasyon diğer dokulara oranla vücudumuzla daha uyumlu olduğunu gösteriyor. Hammaddenin yanı sıra çamaşırların boyası, yıkama sonrası sabun kalıntıları, çamaşırda kullanılan elastik malzeme, yağlar, gresler, pestisitler ya da katran ile kirlenmiş tekstil, vücut sıcaklığı ve dar giyim tarzıyla birleştiğinde allerji ve rahatsızlıklara sebep olmaktadırlar Bizde Muzibebe dünyası olarak üst katımızda yeni konsept olarak kadın iç giyim reyonu açtık, kadın çalışanlarımız ile daha rahat istedikleri hizmeti dört dörtlük vermeye hazır olduğumuzu bildirmek isteriz Kahramanmaraş'ta tüm müşterilerimizi yeni konseptimizi görmeye ve kahve içmeye bekleriz!'' dedi 

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2021, 20:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67