Nisan ayında Divanlı Mahallesinde büyük değişim!

Yeniden “Divanlı Mahallesi” diyerek yola çıkan ve büyük işlere imza atan Divanlı Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Atilla Erimhan, mahallesi için elzem olan, kentsel dönüşümün 31 Mart sonrası yapılacağını duyurdu.

Nisan ayında Divanlı Mahallesinde büyük değişim!

Yaptığı çalışmalar ile vatandaşın süper muhtar olarak tanımladığı, devlet ile vatandaşın arasında sıcak bir köprü vazifesi gören Divanlı Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Atilla Erimhan, büyük projeler için yeniden aday olduğunu daha önce duyurmuştu. Mahallesi için belediyelere mekik dokuyan Erimhan, Dulkadiroğlu belediyesinden mahallesi için havadisi aldı. Tarihi kentsel dönüşümün ilk kazması Nisan ayı gibi başlayacağını belirten Erimhan, hizmet kervanının yeni başladığını belirtti

DOKU ASLA BOZULMAYACAK

“Bir neslin tarihini elinden alırsanız geriye nesil” kalmaz diyen Divanlı Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı Atilla Erimhan: “Bu konuda Dulkadiroğlu belediyemiz gerçekten önemli bir proje yaptı. Nesillerin kahramanlıklarımızı bilmeye hakkı var. Nasıl ki  dünya tarihinde Türkü çıkarırsan tarih kalmıyor ise burada ki tarihi de kaldırırsanız Kahramanmaraş kalmıyor. Bu ince hassasiyet ile çalıştık ve sonunda Nisan ayı gibi ilk kazmayı vuracağız. İki dönemdir, mahallemizde alt yapı başta olmak üzere, yol, asfalt, içme suyu şebekesi, kanalizasyon gibi hizmetlerin yanı sıra mahallemizde, taziye evi, sosyal tesisler, park gibi hizmetleri de tamamladık. Yeterli mi? Elbette değil. Değişen çağa ayak uydurarak kendimizi ve mahallemizi değiştirmek, çağa ayak uydurmak adına, mahallemizin kendi dokusuna has olarak kentsel dönüşüm kapsamında da dönüşümleri için gayret edeceğiz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 09:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Sevdalısı
Erdoğan Sevdalısı - 2 yıl Önce

Divanlı seninle gurur duyuyor, alternatifin yok yine seninleyiz

SIRADAKİ HABER

banner63