Kardelen ilk bölüm izle full HD araştırılıyor. Yapımın yeni bölümleri yaz sezonu boyunca her gün izleyicisiyle buluşacak. Dizinin diğer bölümleri Kanal 7 uygulaması üzerinden izlenebilecek. Kardelen 1. Bölüm izle tek parça Kanal 7 ekranı ile sorgulanıyor. İşte, Kardelen 1. Bölüm full izle ekranı linki…

KARDELEN İLK BÖLÜM İZLE

17 Temmuz 2023 tarihli ilk bölüm için:

YOUTUBE'DAN İZLEYİNİZ.

KARDELEN DİZİSİNİN KONUSU

Yayınladığı dizilerle ekranlara yeni bir soluk getiren Kanal 7, bu kez Pakistan dizileriyle izleyicilerini yeni bir maceraya çıkarmaya geliyor. Tek hayali doktor olmak isteyen Khajista’ın öyküsü, “Kardelen” adıyla ekrandaki yerini alacak.

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir macera başlıyor. Yıllardır doktor olmak için çabalayan Khajista’nın mücadelesi Kardelen ile Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkacak. Khajista’nın hayalleri ve karşısına çıkan engellerle mücadelesi Kardelen ile izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Khajista, muhafazakâr ve geleneksel bir aileye mensup zeki, zeki bir kızdır. Ailesini çocuk yaşta kaybeden Khajista, amcasının yanında yaşamaya başlar. Amcası ve yengesi Khajista’yı öz kızları gibi bağrına basar. Fakat Khajista’nın kuzeni Darakhzai ona âşık olur ve okumasını engellemek ister. Büyük bir doktor olmayı kafasına koyan Khajista’nın amacına ulaşamaması için elinden geleni yapan Darakhzai, onu kontrolü altında tutmak için her yolu dener. Fakat Khajista tıp fakültesini kazanmayı başarır. Öte yandan eğitimli ve varlıklı bir aileden gelen Hadi, tıp fakültesinin son sınıfındadır ve sakin tavrı onun herkes tarafından sevilmesini sağlar. Aynı üniversitede okuyan Khajista ve Hadi’nin ilk karşılaşmaları, onları birbirlerine karşı karışık duygular içinde bırakır.

Doktor olma hayali kuran Khajista, tüm zorlukların üstesinden gelebilecek mi? Ailesinin ve özellikle Darakhzai’nin baskısı altında kalan Khajista hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Khajista ve Hadi arasında neler yaşanacak?

Dengeler değişiyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni bir oyuncu daha geliyor Dengeler değişiyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni bir oyuncu daha geliyor

Aşkın ve gücün karşı karşıya kaldığı Kardelen 17 Temmuz Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16:15’te Kanal 7’de...

Editör: TE Bilisim