Fox TV'nin merakla beklenen yeni dizisi "Kısmet," Cuma akşamları ekranlara gelmeye başlıyor. Dizi, Avukat Doğan (Cem Gelinoğlu) ile komşusu Melike (Özge Özacar) arasında 5 yaşından beri devam eden etkileyici hikayeyi konu alıyor. İkilinin bir türlü bir araya gelememesi ve hayatlarının nasıl kesişeceği seyircileri büyüleyecek.

KISMET'İN 6. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ceylan'la Doğan'ın evlenmek için gün aldığını öğrenen Melike evi terk eder. Doğan da son anda Melike'nin arabasına atlar.

İkili, İstanbul'dan uzakta, göl kenarında bir karavanda baş başa bir gece geçirirken, geçmişleri ve ilişkileri hakkında da yüzleşme fırsatı bulurlar.

Bu arada apartmana Taner'in taşınması Kısmet apartmanı sakinleri arasında büyük bir kaosa yol açar.

KISMET DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kısmet dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar yer alırken, Cenan Adıgüzel, Lale Mansur, Arif Pişkin, Serdar Orçin, Kerem Kupacı, Erdal Küçükkömürcü, Zeynep Kankonde, Yeliz Şar, Ece Yaşar, Değer Soysal Alp, Neşe Baykent, Serhan Ernak, Sezer Koç, Göktuğ Yıldırım, Deniz Gürkan, Gökçe Şen, Nebi Tolga Yılmaz ve Naz Öngen gibi deneyimli oyuncular da kadroda yer alıyor.

KISMET DİZİSİ 7. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

Eğlenceli ve duygusal sahnelerin bol olduğu "Kısmet" dizisinin heyecanla beklenen 7. bölümü, FOX TV'de 4 Ağustos tarihinde yayınlanacak. Eğer kaçırmak istemiyorsanız, 7. bölümü tek parça ve full olarak aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı! Yalı Çapkını dizisinde kantarın topuzunu kaçıracak ayrılık kararı!

[KISMET 7. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ]

Dizi severler, bu çarpıcı hikayenin gelişmelerini merakla takip ediyor. "Kısmet" dizisi, izleyicilere unutulmaz bir Cuma akşamı vaat ediyor. Dizinin etkileyici hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarıyla ekranlara damga vuracağı kesin. Heyecan dolu anları kaçırmamak için dizi severler ekran başına!