39 derece ateşle KSÜ'de konser vermiş!

39 derece ateşle KSÜ'de konser vermiş!

Yeni single 'Daha Erken' ile yollara düşen Gökhan Özen, 39 derece ateşle Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) 9. Bahar Şenlikleri kapsamında konser vermiş.

"Sanatçı, ne hastalığını ne üzüntüsünü belli etmemeli....Sanatçının sorumlulukları vardır. Hasta olamaz, yas tutamaz. Sahneye çıkmak zorunda" diyen Gökhan Özen 39 derece ateşle iki saat sahnede kalmış.

Yeni single 'Daha Erken' ile yollara düşen Gökhan Özen, 39 derece ateşle Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bahar şenlikleri kapsamında geçen günlerde konser verdi.

Sevenleriyle her fırsatta buluşmaya çalışan ve bu yazı bol bol yollarda geçireceğini söyleyen Gökhan Özen, hasta olmasına rağmen asla konserlerini iptal etmediğini söyledi. Altı bin kişinin izlediği Gökhan Özen, "Beni sevenlere karşı sorumluluklarım var. Onları yerine getirmek zorundayım. Benim için toplanan bu kadar kalabalığı mağdur edemem. Çok hasta ve ateşliydim ama önlemlerimi alarak sahneye çıktım. Zaten sahneye çıktığım anda ne bir hastalık ne sıkıntı ne de üzüntü kalıyor" diyerek her sanatçının sorumlu olduğunu söyledi.

Sevenlerini coşturan Gökhan Özen, "Onların benim şarkılarımı hep bir ağızdan söylemesi en etkili ağrı kesiciden daha etkili" dedi. Eylül'de yeni albümünü çıkartacak olan Gökhan Özen, Kahramanmaraşlılara sürpriz yaptı ve albüme koyacağı bir şarkıyı da seslendirdi. (haberler)

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2010, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66