46 en çok arananlarda!

46 en çok arananlarda!

46 Yok Olan filmi yayınlandıktan sonra internetten "46" ile uzantılı başlıklar en çok arananlar arasına girdi.


27 Mart'ta yayınlanmaya başlayan 46 Yok Olan filmi, internette en çok tıklananlar arasına girerken, 46'lı uzantılı sitelerde aramaların arasında kendini buldu.


46 Yok Olan dizisi daha ilk bölümde nefes kesti. 46 Yok Olan Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizide baş rolleri Erdal Beşikçioğlu, Yasemin Allen ve Melis Birkan üstlendi. İlk bölümü 27 Mart 2016 tarihinde Star TV'de yayınlandı.


“İçindeki iyi ve kötünün ne zaman ortaya çıkacağı belli olmaz.”


Murat Günay, babası Reha’nın kurduğu bir vakıf üniversitesinde moleküler biyoloji ve genetik bölümünde profesördür. Reha, on beş sene önce Murat ve kız kardeşi Ezo’nun gözleri önünde öldürülmüştür. Ezo, o günden sonra depresif bir kız olmuş ve Antidepresan ilaçlara bağımlı hale gelmiştir. Beş sene önce yüksek dozda aldığı ilaçların etkisiyle fenalaşmış ve bitkisel hayata girmiştir. Murat, o günden sonra çalışmalarını kardeşini hayata döndürmek üzere kurgulamıştır.


Kendini kız kardeşinin tedavisine adayan bir profesör


Murat, tıbbın şu anki imkanlarıyla kardeşini bitkisel hayattan çıkaramayacağını anladığından herkesten gizli bir şekilde çalışmalar yapmaktadır. Evinin Bodrum katını da tam teşekküllü bir laboratuvara dönüştürmüştür. Beynin vücudun felçli bölgelerindeki sinir sistemiyle olan irtibatı üzerine bir ilaç geliştirmeye çalışmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2016, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63