Ahmet Özhan mest etti!

Ahmet Özhan mest etti!

Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ahmet Özhan Sky Tower Hotel’in açılışında verdiği konserle dinleyicilerini coşturdu.


Düze Akçakoca'da inşaa edilen Sky Tower Hotel'in resmi açılışı çok sayıda davetlinin katılımıyla cumartesi günü gerçekleştirildi.
Ünlü spor spikeri Ertem Şener’in sunuculuğunu üstlendiği açılış programına Düzce Valisi Ali İhsan Su, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, İbrahim Korkmaz ve Osman Çakır, C7 Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zekayi Aydeniz, Sultan 2. Abdülhamit’in torunu Abdülkerim Harun Osmanoğlu, Sultan 2. Abdülhamit’in torunlarından Orhan Osmanoğlu ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.
Helal Turizm formatına uygun olarak hizmete açılan Sky Tower Hotel'in devr-i tatil konsepti ve mimarisi gelen misafirleri heyecanlandırdı.
ŞEHZADE OSMANOĞLU: DEDELERİMİZİ HATIRLATIYOR
Osmanlı hanedanından Şehzade Abdülhamid Kayıhan Osmanoğlu, “Sky Tower Hotel’in girişinden mutfaktaki yemeklere kadar her noktası bize dedelerimizi hatırlatıyor” ifadelerini kullandı.
Türkiye ve dünyadaki bütün Müslümanlara bu sıcak ortama gelmelerini tavsiyesinde bulunan Osmanoğlu, Devr-i Tatil uygulamasının hem Sky Tower Hotel için hem de Müslümanlar için hayırlı olması dileğinde bulundu.
TBMM İDARE AMİRİ USLU: HAYAL GÜCÜNÜN ÖTESİNDE BİR ESER
İnsanlar sadece güneşlenmek ya da denize girmek için tatil yapmıyor, toplumsal rolünüzü ve durumunuzu yeniden gözden geçirmek için dinlenmeye ihtiyacınız var bunu da helal turizmle birleştirdiğinizde olumlu sonuçlar almanız mümkün olacaktır diyen TBMM İdare Amiri ve Çorum Milletkili Salim Uslu, “İnsanlar bu ihtiyaçlarını Sky Tower Hotel gibi tesislerde geçirmeli. Benim ikinci gelişim Akçakoca şartlarında hayal gücünün ötesinde bir eser ortaya konmuş. ” dedi.
SKY TOWER HOTEL TÜM AYRINTILARI İLE HELAL TURİZM MERKEZİ
İlahiyatçı - Yazar Fatih Çıtlak, “Turizmin helalinin bu topraklarda konuşulması sevindirici. Turizmin bile helali olursa yeme içmenin hiç helali olmaz mı sorusunu insana sordurur ve tefekküre vesile olur. Helal şuuru ile tabiat nimetlerine baktığınızda (Allah bu denizi ne güzel yaratmış) ve Allah’a bu nimetlerden dolayı hamt etmek hadisle sabittir ki belki azaptan kurtarabilir.” açıklamasını yaptı.
Çıtlak, “Helal turizm denilip de yemeklerden odadaki televizyonların kanallarına kadar, estetiğinde ve mimarisine dikkate edilmezse bu söz de havada kalır, İslam’ın adı kullanılmış olur. Ama burada dikkat ederek incelediğimde, çalışanların tutumu, yemekleri, mekan, televizyon kanallarının seçimi, odaların konumlandırılması ile gerçekten mükemmel bir yapı. Bir Müslüman’ın ailesini, çocuklarını gönül rahatlığı ile Sky Tower Hotel’e getirip dinlenebilirler.” tavsiyesinde bulundu.
3 YILLIK ÖDE, 6 YIL TATİL YAP
E7 Grup CEO’su Ersin Aydeniz yeni tatil konsepti hakkında yaptığı açıklamada, "Farklılıklarıyla Türk turizm sektöründe bir ilk olacak Devr-i Tatil konseptiyle, alternatif turizm konseptindeki muhafazakar tatile talebin artmasını sağlayacağız ve Türk turizminin değerini arttıracağız. Misafirlerimiz yılın istedikleri bölümünden seçecekleri 1 haftayı, 6 yıl boyunca 5 yıldızlı otel konforunda her şey dahil konseptiyle kullanabilecekler. Devr-i Tatil’in en önemli avantajı, 3 yıllık tatil fiyatı ödeyerek 6 yıl her şey dahil tatil satın almış oluyorlar. Bu sistemle çok uygun fiyata, isteyen herkes lüks tatil yapabilecek. Bir anlamda her şey dahil tatilin çok lüks ve çok pahalı algısına yeni bir yorum getirmiş oluyoruz" dedi.
AHMET ÖZHAN'DAN MUTEŞEM KONSER
Türk sanat müziğinin en önemli seslerinden Ahmet Özhan açılış programı sonrası verdiği konserle davetlileri mest etti.
Birbirinden güzel eserleri ardı sıra icra eden sanatçı Sky Tower Hotel'in mimarisi için "Etkilenmemek mümkün değil" derken hasta olmasına rağmen bu açılışa gelmeyi tercih ettiğini ifade etti.
Kaynak: Medyahaber
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2014, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63