Alişan Kahramanmaraş'a geliyor

Alişan Kahramanmaraş'a geliyor

Türk Halk Müziği'nin güçlü yorumcusu Alişan, 26 Nisan 2013 tarihinde bir Alışveriş Merkezinin 1. kuruluş yıldönümünü kutlamalarına katılmak üzere Kahramanmaraş’ta olacak.


Kahramanmaraş'taki AVM'nin yaş günü kutlamaları 2 gün sürecek. Kutlamalar, 26 Nisan Cumartesi günü Latino Red Korteji gösterisi ile başlayacak. 27 Nisan Pazar günü saat 15.30'da ise ünlü sanatçı Alişan imza günü ve mini konseri ile sevenlerinin karşısında olacak.


Ünlü sanatçı Alişan ayrıca, AVM'nin düzenlediği “Ev”lendiren kampanyanın talihlisine evini teslim edecek. 100 TL ve üzeri alışverişlerinde çekiliş kupon alan ziyaretçilerin dahil olduğu ve noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen şanslı talihli Demet Narin Yalçınöz, Zekeriyaköy Evleri’ndeki dairesinin anahtarını Alişan’ın elinden alacak.


Aynı gün, 14.00 ile 17.00 saatleri arasında Karnaval Kortejinin gösterisiyle sürecek kutlamalar, Kahramanmaraşlılara unutulmaz bir gün yaşatacak. Alışveriş merkezinin tüm katlarını gezecek olan kortej, yaş günü coşkusunu her noktaya ulaştıracak.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2014, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66