Arkadaşları: ‘Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün’!

Arkadaşları: ‘Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün’!

Şarkıcı Deniz Seki'yi bir grup sanatçı arkadaşı cezaevinde ziyaret etti. Arkadaşları Seki’nin moralinin çok bozuk olduğunu ve uzun süre ağladığını söyledi.


Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı ceza nedeniyle Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda yatan Deniz Seki'yi sanatçı dostları yalnız bırakmıyor.
Seki'yi öğle saatlerinde ziyarete gelen Tülay Özer, Baha Boduroğlu ve Huri Sapan yaklaşık 1 saat cezaevinde kaldıktan çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı.
Sanatçı Zerrin Özer'in kardeşi Tülay Özer, Deniz Seki'nin iyi olduğunu belirterek, “Çok güzel şeyler yapacağına inanıyorum. Bütün birikimini milyonlarca insanla paylaşacağını biliyorum. Bambaşka bir kişilikle yeniden doğacak. Allah bütün suçsuzları kurtarsın. Bizim arkadaşımızın masum olduğuna inanıyoruz. Gönlümüz öyle diyor. Hislerimiz duygularımız öyle diyor, inanıyoruz.
Deniz, iyi olduğunu söyledi. Kardeşini sordu. Mantıklı şuurlu bir röportaj yaptık. Bütün arkadaşlarıma çağrı yapıyorum. Denizciğimi yalnız bırakmayın” dedi.
“CEZASINI ZATEN ÇEKMİŞTİ”
Sanatçı Baha Boduroğlu ise Seki'nin moralinin çok çökük olduğunu belirterek, “Deniz Seki, bizim dostumuz, kardeşimiz, camiamızın sevilen bir insanı. Sürekli destek vermeye devam edeceğiz.
Deniz'i orada görmenin yıkıklığı vardı üzerimizde. Karşılıklı ağlaştık. Desteğimiz sürecek.
Hapis yatacak kadar büyük şeyler yapmadığına inanıyoruz. Cezasını zaten çekmişti. Rahatsızlığıyla ilgili bir şey de söylemedi. Morali bozuk. Sanatçı olmak evrene, dünyaya açılmak, dünyanı insanı küçücük bir yere sokarsanız nasıl olur? Bunu bir düşünün. Kızcağızın bu bakımdan morali çok bozuk” şeklinde konuştu.
“ÇOK AĞLADI, ÇOK ÜZGÜN”
Huri Sapan ise Deniz Seki'nin kendilerine rahatsızlığından dolayı ameliyat olacağını söylediğini ve çok zayıfladığını gördüklerini kaydederek, “Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün. Elimizden geldiğince moral vermeye çalıştık. Konser yapacağımızı söyledik. Biz böyle konuştukça daha da ağladı. Ben zaten çocukluğundan tanıyorum. Bunların da üstesinden geleceğini söyledik, ağladık. Bizi karşında gördüğü için sevinçten ağladığını söyledi. Kolay bir şey değil. Bir anda kapalı bir yere kapatıyorsun. Nasıl olabilir? Ben suçlu olduğuna inanmıyorum. Deniz Seki bunları hak edecek bir şey yapmadı. Kurban bence'' diye konuştu.Kanal46


(İHA)

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2014, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67