Başkan Poyraz büyük oğlunu nişanladı...

Başkan Poyraz büyük oğlunu nişanladı...

Kahramanmaraş’ın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, tüm dünyanın bayram olarak kutladığı 1 Mayıs'ın akşamında kayınbaba olmanın heyecanını yaşadı.

Başkan Mustafa Poyraz, kendisi gibi eczacı olan en büyük oğlu Erdem Poyraz ile Kahramanmaraş’ın tanınmış doktorlarından Mustafa Gezginç’in kendi gibi doktor olan Kızı Gülnihal Gezginç’i muhteşem bir törenle nişanladı. Nişan töreni ise, dün akşam üzeri Gaziantep yolu üzerinde yapımı yeni tamamlanan MADO sarayında gerçekleştirildi. Başkan Poyraz'ın 3 oğlu, 1 de kızı bulunuyor.

1 Mayıs Cumartesi günü akşamı gerçekleştirilen nişan törenine her iki taraftandan da yaklaşık 200 kadar davetli katıldı. Bu arada Gülnihal ve Erdem çiftinin nişan yüzüklerini ise Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır ile AK Parti Kahramanmaraş milletvekili Dr. Cafer Tatlıbal birlikte taktı. Yeni yapılan MADO Sarayı da ilk defa bir nişan törenine ev sahipliği yaparken, Kahramanmaraş’ta yılın nişanına ise 'aile' arasında olduğu gerekçesi ile basın mensupları davet edilmedi.

Kanal 46 olarak; en büyük oğlunu nişanlayan Başkan Poyraz ve Gezginç Ailelerine mutluluklar dileriz. Allah tamamına erdirsin.....(www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2010, 15:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Biçkes
Mehmet Biçkes - 11 yıl Önce

Allah çiftleri muradına erdirsin, hayırlara versile olsun. bir yastıkta kocatsın. Lakin Nişsan AİLE ARASINDA yapılmış. 200 kişinin davet edildiği AİLE de kimler var acaba? Başkan olmadan Poyraz ismini kim bilirdi eczane dışında şimdi herkes AİLEDEN oluyor. AKP AİLESİ ni kasdediyor olsa gerek, AKP yi inhisarı altına almış malum aileler var, kalıbımı basarım tam tekmil davetli listesindedirler. hiç bir aile bağıda yoktur. AMAAA, kızalıp vererek bir bütünlük oluşturuyorlar. Ne olup ne olmamak var. KAN BAĞINI GÜÇLENDİRMEK LAZIM..

SIRADAKİ HABER

banner66