Bölgenin en büyük lunaparkı açılıyor

Bölgenin en büyük lunaparkı açılıyor

Bölgenin en büyük lunaparkının Kahramanmaraş’a açılmakta olduğu bildirildi. Kahramanmaraş Fuar alanı arkası, Belediye Spor Tesisleri yanında kurulan Lunapark’ta birçok ilde olmayan eğlence parkı içerisinde; kamikaze, gondol, çarpışan arabalar, balon turu, hızlı tren, salıncaklar, zıpzıp gibi birçok oyun aletlerinin yanında aile gazinosu, büfeler, ramazan eğlence çadırları, eski Osmanlı evleri, hediyelik eşya reyonları ve Maraş el sanatlarının yapılacağı iş yerleri bulunacak.

Türkiye’nin bir çok ilinde lunaparkları bulunan işletme sahibi Burhan Arı şunları kaydetti: “Kervan Lunapark işletmeleri olarak kendi memleketimize en güzel lunaparkı kuruyoruz. Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman, her yönde destek oluyor, en güzel ve en kaliteli lunapark’ın ilimizde olması için bizlerle yakından ilgileniyor.”

‘YOLLARIN ASFALTLANMASINI VE PARK YERLERİNİN DÜZENLENMESİNİ BEKLİYORUZ’

Kahramanmaraş Lunapark işletme yöneticisi Burhan Arı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Yollarımızın asfalt ve düzenleme çalışmaları acilen bitirildiği takdirde bir hafta içerisinde açılış yapacağız. Bu güzel kente, Türkiye’nin en modern lunapark alanını kazandırmak için çalışıyoruz. Yapacağımız çeşitli etkinliklerle vatandaşlarımızın nezih bir ortamda eğlenmelerini sağlayacağız. Lunaparkımıza tüm Kahramanmaraşlıları bekliyoruz.” (Kaynak: Memleket - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2008, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66