Bugüne kadar böyle seks hizmeti görülmedi!..

Bugüne kadar böyle seks hizmeti görülmedi!..

ABD'nin Houston kentinde görme engellilere Playboy dergisi okunarak ve fotoğrafları tarif edilerek hizmet verilmeye başlandı!

Asıl görevi ABD'nin Houston kentinde, görme engelliler için yayın yapan bir radyo kanalı olan "Taping For The Blind"da haberleri sunmak olan Suzi Hanks, artık görme engelli erkek dinleyicileri için gönüllü olarak Playboy Dergisi'ni de okuyor. Dergide bulunan bütün yazıları okuyan ve fotoğrafları anlatan Hanks, kendisine bu iş için ilk teklif geldiğinde oldukça endişelendiğini ve yapamayacağını düşündüğünü söyledi.

'DİNLEMEK ÇOK KEYİFLİ'

Önceki "Playboy Dergisi okuyucusu"nun evlenmesi ve daha fazla bu işi yapmak istememesi üzerine, kendisine teklif edilen bu iş için olumlu yanıt veren Suzy Hanks, alışması zor olmasına karşın işini eğlenerek ve severek yaptığını söyledi.

Daha önce Playboy Dergisi'nin düzenli bir okuyucusu olan ve 1981 yılında kör olan 67 yaşındaki Bob Barlett, bu programı her fırsat bulduğunda dinlediğini ve dinlemekten çok büyük bir keyif aldığını, bu sayede popüler kültürü yakından takip edebildiğini söyledi. "Taping for The Blind" adlı radyo körler için 24 saat yayın yaparak özellikle Teksas ve çevresinde dinleniyor. (Mynet)

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2010, 19:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63