Çocuklar Duymasın yeniden ATV'de

Çocuklar Duymasın yeniden ATV'de

Bombayı önceki akşam "Medyatik" te Vatan Şaşmaz patlattı. "Yeni dizi projesi var mı?" diye sorduğumda, "Haydi o zaman bir son dakika haberi verelim.

Dün Birol Güven aradı. Çocuklar Duymasın'ı aynı kadro ile yeniden çekeceklerini, oynamak isteyip, istemediğimi sordu. Seve seve oynarım dedim. Aslında dizi geçen yıl çekilecekti ama cast ile ilgili pürüzler çıktığı için proje hayata geçemedi. İki oyuncu dışında tüm kadro aynı olacak.

Tabii eski Çocuklar Duymasın'ın gelişmiş ve değişmiş hali seyircinin karşısına çıkacak. Örneğin, bizim küçük Havuç'u kocaman bir delikanlı olarak göreceğiz bu sefer. Çekimler mayıs ayında başlayacak" dedi. Haberi alır almaz Birol Güven ile konuştum. Nasıl heyecanlı, nasıl neyşeliydi anlatamam. Şimdiden kolları sıvamışlar, dekorlar hazırlanıyormuş. Özgür Ozan, yani bizim "Light Selami" bir başka dizide "Arka Sokaklar" da oynadığı için çift, boşanmış olacak.

Ama eğer Erler Film'den izin alınabilirse, "Selami" arada sırada da olsa görünecek. Daha önce babasına hep "Cep telefonu isterim" diye tutturan Havuç'u ise bu kez "Bana araba alın" diye ısrar ederken izleyeceğiz. 5 yıl sonra yeniden ekrana gelecek dizinin adresi ise yine atv olacak.

Yeni bölümlerin ağustos ayında ekrana gelmesi planlanıyor. Tabii ki "Çocuklar Duymasın"ın ilk yıllarındaki "büyük reyting fırtınasını" beklemek, fazla hayalcilik olur. Ama beş bininci tekrarı bile hâlâ seyirci bulan bir efsane dizinin, reyting listesini tamamen ıskalaması da mümkün görünmüyor. Malum, "Çocuklar Duymasın" televizyon tarihinin tekrarları en fazla yayınlanan dizisi olarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek üzere. Dizinin yeniden çekileceği haberine en çok atv'nin arşiv görevlileri sevinecektir kuşkusuz. (Sabah)

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2010, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66