Çocuklar yazın keyfini Piazza’da çıkarıyor

Çocuklar yazın keyfini Piazza’da çıkarıyor

Kahramanmaraş Piazza’nın minik ziyaretçileri yaz tatilinde de Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında düzenlenen atölyeler ile öğrenmeye devam ediyor.


Kaliteli alışverişin merkezi Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde minik ziyaretçiler, Çocuk Kulübü etkinliklerinde eğlenirken öğrenmeye devam ediyor.
Kahramanmaraş’ta çocukların boş zamanlarını eğlenirken öğrenebilecekleri yararlı faaliyetlerle geçirmelerini amaçlayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin Çocuk Kulübü aktiviteleri, alanında uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştiriliyor. Tüm malzemelerin Piazza yönetimi tarafından karşılandığı atölyelerde, neşeli etkinlikler ile el becerilerini geliştiren çocuklar yaşıtları ile sosyalleşme imkanı da buluyor.
Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin minik ziyaretçileri Çocuk Kulübü’nde bu kez kağıt tabaklardan oyuncak ve maske yapımı ile pamuktan kuzu yapmayı öğrendiler. Yumurta boyama etkinliği ile birbirinden eğlenceli figürler çizen çocuklar, eserlerini büyük bir mutluluk ile evlerine götürdüler.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2015, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63