Emine Hanım'ı unuttular!

Emine Hanım'ı unuttular!

İzmit Doğukışla Parkı'nda gerçekleştirilen toplu açılış töreni sırasında, korumaların ve hemen ardında oturanların farkına varmamaları nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan yağmurdan sırılsıklam oldu.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan dün bir dizi etkinliğe ve açılışa katıldı.

Protokolda eşiyle birlikte oturan Emine Erdoğan, Başbakan'ın konuşmasını yapmak üzere kürsye gitmesinin ardından yağmur şiddetini arttırdı. Rüzgarın da etkisiyle kapalı alan olmasına rağmen yamur tüm şiddetiyle protokolun bulunduğu bölüme geldi.

Protokol sırasının en önünde oturanlar arasında bulunan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve milletvekilleri ile eşiyle birlikte oturan Kocaeli Valisi Gökhan Sözer şemsiyelerini açtı. Ancak kimse Emine Erdoğan'ın yağmur altında kaldığını fark etmedi. Korumalar da aynı hataya düşünce Emine Erdoğan'ın türbanından ve mantosundan yağmur suları akmaya başladı.

Emine Erdoğan'ın ıslandığını bir süre sonra fark eden Vali Gökhan Sözer, eşine ve kendisine tuttuğu şemsiyesini kapattı. Emine Erdoğan ile birlikte onlar da ıslandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2009, 12:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
ondersen
ondersen - 12 yıl Önce

üzerine rahmet yağmış nolmuş yaniiii... iyi olmuş belki yagmurda 2 dk ıslanınca çatısı akan,camı penceresi kapısı olmayan evlerde oturanların ,sobasında yakacak bir parça odunu olmayanların,ayağında lastik ayakkabılarla çorapsız,çamurlu yollarda okumaya çalışan çocukların halinden biraz anlar ..Hayat herkese oğluna gelinine pırlanta şirketine ortak olmayı "gemicik"ler almayı ,köşkte dekor için 20 trilyon harcamayı,çocuklarını amerikada okutmayı,AMERİKA vatandaşı olup benim diyenlerin yanından geçemediği şirketlerde çalışmayı sağlamıyor!!

SIRADAKİ HABER

banner63