Ferah'ın 32. Şubesi Ş. Urfa'da açıldı

Ferah'ın 32. Şubesi Ş. Urfa'da açıldı

Merkezi Kahramanmaraş'ta bulunan Ferah Dondurmaları'nın bir uzantısı olan Kafedo'nun 32. şubesi Şanlıurfa'da Abide Park'ta hizmete açıldı. Kapalı ve açık mekanda hizmet verecek kafede 52 çeşit dondurma bulunuyor.

Abide Park alışveriş merkezinin 3. katındaki Kafedo'nun açılışı Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yıldıray Malgaç, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Müfit Yetkin ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı. Açılış sırasında yaklaşık 50 kiloluk dondurma satırla doğranarak davetlilere dağıtıldı. Açılış sırasında bir konuşma yapan Ferah ve Edo Dondurmaları Gıda Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Sıddık İnalbars, Kafedo'nun 32. şubesini açtıklarını belirterek, yakında şehir merkezinde de bir şube açacaklarını söyledi.

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Yıldıray Malgaç, Şanlıurfa'da kaliteli üretim yerlerinin azlığına değinerek zamanla bu kabuğun kırıldığını ve kaliteli üretim yerlerinin açıldığını söyledi. Kafedo'nun Şanlıurfa'da açılmasıyla üretimdeki kalitenin önemine değinen Malgaç, buraya yapılacak yatırımlarda bürokrasi adına her türlü kolaylığı sağlayacaklarını bildirdi. (Cihan- www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2008, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66