FLAŞ: Osman Sayın'a en güzel sürpriz!..

FLAŞ: Osman Sayın'a en güzel sürpriz!..

Anadolu Ajansı (AA) Kahramanmaraş Muhabiri Osman Sayın, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın bugünkü basın toplantısı sırasında tam bir sürprizle karşılaştı.

Pınarbaşı Destan Tesisleri’nde bugün öğle üzeri bir basın toplantısı yapan Başkan Mustafa Poyraz, belediye icraatları hakkında bilgiler vererek, kendisine yöneltilen soruları da cevaplandırdı.

Toplantının bitimine doğru ise bir plaketi eline alan Mustafa Poyraz ayağa kalktı. Bu anda diğer basın mensupları gibi Osman Sayın da fotoğraf çekebilmek için hazırlandı. Poyraz; “Değerli basın mensupları; biliyorsunuz Osman bey uzun yıllar Kahramanmaraş Belediyesi’nde Basın Müşavirliği görevini yürüttükten sonra emekliye ayrılmıştı. Biraz geç oldu ama kendisine hizmetlerinden dolayı, eğer kendisi kabul buyurursa bu plaketi verip yeniden teşekkür etmek istiyorum” deyince Osman Sayın bu sürpriz karşısında şaşırdı ve duygulandı.

Poyraz; “Osman beye, belediyemiz basın müşaviri olarak görev yaptığı sürede, gerek belediyemiz gerekse de kentimiz tarih ve kültürüne sağlamış olduğu katkıdan dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamında sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

Başkan Poyraz’a bu güzel sürprizden dolayı teşekkür eden Osman Sayın, daha sonra Poyraz ile birlikte basın mensuplarına poz verdi. Belediye Başkanı Poyraz’ın bu anlamlı jesti ve sürprizi karşısında Osman Sayın gibi bir hayli şaşıran basın mensupları da; “Çok güzel oldu. Çünkü; Osman Sayın’ın Kahramanmaraş Belediyesi’ne bir hayli hizmeti geçti. Başkan Poyraz çok iyi yaptı” diye görüş belirttiler. (Ajans 46 - www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2008, 11:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66