FLAŞ: Yiğit Bulut'un görevine son verildi...

FLAŞ: Yiğit Bulut'un görevine son verildi...
Ciner'den Yiğit Bulut'a büyük şok!...Habertürk Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut'un görevine son verildi

Ciner Grubu'nda sürpriz gelişme. Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, kanaldaki görevinden alındı. Gelişme grubun ikinci adamı Kenan Tekdağ tarafından çalışanlara e-postailebildirildi. Tekdağ gönderdiği e-postada, Ciner Grubu'nun 2012'deyenibiryapılanma içine gireceği ve bu çerçevede Yiğit Bulut ile yolların ayrıldığını duyurdu. Bulut'un Habertürk gazetesindeki yazılarınadevamedip etmeyeceği ise henüz belli değil.


Ciner Grup Medya Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada şöyle denildi;


'Grubumuz İcra Kurulunda alınan karar gereğince, 2012 yılından itibaren Haberturk Televizyonumuzda yenibirorganizasyon modeli uygulamaya konulacağından, Haberturk Televizyonumuzda Genel Yayın Yönetmenliği kadrosu kaldırılmış bulunmaktadır.

Bu sebeple, Televizyonumuzda 2 yıldan beri Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla yürütmekte olan değerli arkadaşımız Sn. Yiğit Bulut’a yürüttüğü çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonraki iş ve görevlerinde başarılar dilerim.

Haberturk Televizyonumuzdaki yeni görev tanımları bilahare tarafımdan ayrıca duyurulacaktır. Bütün arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim...Mehmet Kenan Tekdağ-Ciner Medya Grup Başkanı"


Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2012, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63