Gazeteci Yavuz Nalbantbaşı 'baba' oldu'

Gazeteci Yavuz Nalbantbaşı 'baba' oldu'

Kahramanmaraş medyasının son dönemde yetiştirdiği genç gazetecilerden olan Yavuz Nalbantbaşı erkek çocuk babası, babası Fatih Nalbantbaşı ise ‘dede’ oldu.

15 Kasım 2009 tarihinde kentin tanınmış esnaflarından deri tüccarı Ramazan Boynueğri’nin kızı Mehtap Boynueğri ile Arsan Center’daki ‘Yılın düğünü’ diye nitelendirilen törenle evlenen Yavuz Nalbantbaşı’nın 29 Kasım Pazartesi günü Özel Caka Vatan Hastanesi’nde bir erkek çocuğu dünyaya geldi.

Kahramanmaraş kent merkezindeki Maraş Medya Merkezi internet sitesinin sahibi ve aynı zamanda da TRT Kahramanmaraş Muhabiri Fatih Nalbantbaşı’nın oğlu olan Yavuz Nalbantbaşı ile eşi, çocuklarına “Batuhan” adını verdi.

TRT Kahramanmaraş Muhabirliği yanında, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KMESOB) Basın Danışmanlığı, Türkiye Gençlik Federasyonu Başkan Yardımcılığı ve kent merkezinde günlük olarak yayımlanan Kahramanmaraş Objektif Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliği gibi önemli görevleri de bulunan yakışıklı gazeteci Yavuz Nalbantbaşı ile eşini tebrik ediyor, dünyaya gelen küçük yavruya ise Cenâb-ı Allah’tan hayırlı uzun ömürler diliyoruz. (www.kanal46.com)Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2010, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63