İşte bir bayramlaşmadan daha geride kalanlar

İşte bir bayramlaşmadan daha geride kalanlar

8-11 Aralık 2008 tarihleri arasında idrak ettiğimiz Müberek Kurban Bayramı nedeniyle Kahramanmaraş’ta bayramın birinci günü Öğretmenevi’nde protokol ve halk bayramlaşması yapıldı.

Bayramlaşma törenine; Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Askerlik Şube Başkanı Albay Emin Erdem, İl Jandarma Komutanı Albay Sezai Akgün, İl Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, AK Parti Kahramanmaraş Belediye Başkan aday adayı Atıf Şirikçi, MHP İl Başkanı Nurettin Demircioğlu, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, MÜSİAD Şube Başkanı Ejder Karaboğa, daire müdürleri, siyasi partililer, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşmada bir araya gelen daire müdürleri, siyasi partililer, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar, birbirleri ile bayramlaşarak bu günlerin daim olması temennisinde bulundu.

Özellikle yerel seçimler öncesi siyasi partiler, sendikalar ve sivili toplum örgütü temsilcilerinin bayramlaşmaya yoğun ilgi gösterdikleri gözlendi.

Bayramlaşma töreninin ardından ziyaretler devam etti. Bunun yanı sıra diğer partilerde de bayramlaşma telaşı akşam saatlerine kadar sürdü.

Öğretmenevi’ndeki protokol bayramlaşmasının ardından Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde de Belediye’nin bayramlaşma töreni gerçekleştirildi. Kahramanmaraş’taki yerel seçim yarışında iddialı olan iki parti AKP ve MHP’de de bayramlaşma törenleri hareketli geçti.

Bayramlaşma törenlerinden Kanal 46 objektiflerine ise işte bu görüntüler yansıdı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2008, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63