İşte kadınların ilk 10 fantezisi!..

İşte kadınların ilk 10 fantezisi!..

Erkek mi kadın mı daha çok fantezi kurar? Cevabını henüz net bilmiyoruz ancak bildiğimiz şey şu ki kadınların fantezi dünyası en az erkeklerin ki kadar zengin!

1. Hayallerimdeki yabancı

Pek çok kadın, gizemli bir yabancıyla karşılaşmanın, tutkulu bir aşk yaşamanın hayalini kuruyor.

2. Paylaşılamama

Pek çok kadın kendisine birden fazla erkeğin aşık olmasını hayal eder. Bu erkekler bir türlü onu paylaşamaz ve delicesine rekabet yaşanır.

3. Patron benim

Kadınlar bir erkeğin kendisine yalvardığını ve ona hükmettiğini hayal eder. Bu tür fanteziler genellikle malsefe gerçekte böyle olmayan kadınların hayalidir.

4. Prenses olmak

Bir prenses kadar naif, korunmaya açık ve aşık olunası olmak çoğu kadının hayalidir. Doyasıya ilgi, koruma ve isteklerin sonsuz şekilde yerine getirilmesini kim istemez ki! Sabırla beyaz atlı prensi beklemek bu sebepten olsa gerek.

5. Patron sensin

Bazı kadınlar günlük yaşamda veya yatakta neyi nasıl yapmaları gerektiğini söyleyen bir erkek hayal eder. Biraz mazoşist bir tutum olsa da, yönetimi erkeğe vermeye gönüllü kadınlar var.

6. Yatakta en iyi olmak

Kadınlar çoğu zaman farklı fantezilerle partnerini çıldırttığını hayal eder. Erkeğin ondan başka bir şey düşünemez hale gelmesi egosunu, gururunu okşar.

7. Striptizci olmak

Bazı kadınlar striptiz yaparak partnerini baştan çıkarmayı hayal eder. Öğretmen, hemşire, garson, sekreter gibi bilinen senaryolarda başrolde yer almak ister. Ancak gerçekte mesleklerde çalışanların çok saygın kişiler olduğunu akıldan çıkarmayalım. Kadınların bu fantezisi bazı erkekler tarafından gerçekle karıştırılabilir. Bunu düşünen kadınların bıçak sırtında hareket ettiğini de hatırlatalım.

8.Kıskanılan bir erkeğe sahip olmak

Başrolde istenilen bir erkek ve kadınlar! Bu kadınların arasında sıyrılıp dikkat çeken gizemli, seksi ve tutkulu bir kadın figürü! Bu da kadınların hayalindeki diğer bir fantezi!

9. Kadın kahraman

Aşık olduğu erkeğin bilmediği bir başka kadın. Gerçekte zayıf, kırılgan olan bu kadın aslında dünyayı kurtaran, sevdiği erkeği koruyan ve gözeten bir kadına dönüşüyor. Erkeklerin de korunmaya ihtiyacı olabilir öyle değil mi?

10. Tek gecelik birliktelik

Kadınların sıkça kurdukları fantezilerden biri hoşlandıkları biriyle tek bir gün çılgınca bir gece yaşamak ve bir daha görüşmemek. (Milliyet)


Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2010, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63