Kahramanmaraşlılarla Buluştular

Kahramanmaraşlılarla Buluştular

Zahide Yetiş Ve Hande Kazanova Kahramanmaraşlılarla Buluştu.


Ekranların sevilen yüzleri Zahide Yetiş ve Hande Kazanova, Kahramanmaraş Piazza’da sevenleriyle buluştu.


Kentte açıldığı günden bu yana bölge haklının buluşma noktası olan Kahramanmaraş Piazza ünlü isimleri buluşturmaya devam ediyor. Annelere adanmış en özel gün olan “Anneler Günü” nedeniyle düzenlenen etkinlikte, ünlü sunucu Zahide Yetiş ve astroloji uzmanı Hande Kazanova, “Biz Bize Sohbetler” etkinliğinde, sevenleriyle annelik ve astroloji üzerine sohbetler gerçekleştirdi.


Alışveriş merkezinin ortak kullanım alanında oluşturulan platformda Kahramanmaraşlı annelerle bir araya gelen Zahide Yetiş ve Hande Kazanova, samimi sohbetleri ve sempatik tavırlarıyla da büyük ilgi gördü.
Diyet uyarısı
Hande Kazanova, izleyicilerden burçlara dair gelen soruları yanıtlarken Zahide Yetiş, daha çok sağlık uyarılarında bulundu. Duygusal açlık ve gerçek açlığa dikat çeken Zahide Yetiş, şöyle konuştu:
"Eğer birden bire acıkıyor ve doyduğunuzu bilmiyorsanız duygusal açlık yaşıyorsunuz. Buna dikkat edin. Aksi takdirde o yediklerinizin sizi obez yapar, obezite de birçok hastalığa yol açar."
Platforma davet ettikleri annelerle çocuk yetiştirmenin zorluklarına dair fikir alışverişinde bulunan İki ünlü isim daha sonra sevenlerine imza dağıttı. Ziyaretçilerin boyunlarına sarılıp öptükleri Zahide Yetiş ve Hande Kazanova, mütevazı tavırlarıyla da sevenlerinin gönlünde yer ettiler.


(İHA)

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2016, 16:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63