Kayıp başkan, güzellerle ortaya çıktı!..

Kayıp başkan, güzellerle ortaya çıktı!..

Referandum öncesinde hazırlattığı afişlerle tepki toplayan ve partisini zorda bırakan Belediye Başkanı, güzellik merkezi açılışında görüldü.

Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci, adını kamuoyuna belediye icraatlarından çok Anayasaya değişikliğinin halkın görüşlerine sunulduğu referandum öncesinde adının karıştığı bir skandalla duyurdu. "Evet" oyu kullanmasını alaya alan afiş, Avcılar sokaklarındaki bilbordlarda kendini gösterdi. "Kadınların rahibe gibi örtünmesi için Evet" yazan afişler, kamuoyunda çok tartışıldı.

Kimin tarafından yaptırıldığı bir süre tartışıldıktan sonra Avcılar Belediyesi tarafından yaptırıldığı ortaya çıkmasından itibaren Başkan Mustafa Değirmenci ortalardan kayboldu. Gazetecilerin ısrarla aramalarına rağmen, yakın tanıdığı medya mensuplarının telefonlarına bile çıkmadı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu ve parti yönetimini zor durumda bırakan Mustafa Değirmenci, ortaya çıkıp bir açıklama yapmak yerine bir aya yakın bir süre adını unutturmaya çalıştı.

Bir süre adının medya gündeminden düşmesini bekleyen Mustafa Değirmenci, hafta sonunda bir güzellik merkezinin açılışına katıldı.

MANKENLERİN FOTOĞRAFLARINI ÇEKTİ

Avcılarda yeni hizmete giren Nesila Estetik ve Güzellik Merkezi Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci ve mankenlerin katılımı ile açıldı.

"Güzel ve çekici olmak zor değil" sloganı ile Avcılara yeni bir imaj çizen Ayla Avcı Nesila adını verdiği Estetik Merkezini ünlü mankenlerin katılımı ile hizmete açtı. Açılışa Tuğba Altıntop Pınar ve Yeliz de katıldı.

Avcılar Belediye Başkanı Mustafa Değirmenci kurdelesini kestiği Nesila için, "Avcılar güzelliklerin yaşandığı bir ilçemiz. Onun için burada hep güzellikler olur. İşte Nesila da böyle bir mekân. Ben sizleri güzel ve hayırlı kazançlar diliyoruz. Allah vücudunuzdan sıhhati, yüzünüzden gülücükleri cebinizden para eksik etmesin diliyorum. Avcılarımıza hayırlı olsun" dedi.

Açılışta oldukça heyecanlı olduğunu söyleyen Nesila Estetik ve Güzellik Merkezinin sahibesi Ayla Avcı ise, "Çok heyecanlıyım. Ancak güzel ve çekici olmak Nesila sayesinde artık zor değil. Hepimize Avcılarımıza hayırlı olsun" dedi.

Güzellik Merkezinin kurdelesi Avcılar Belediye Başkanı Değirmenci ve Mankenler, dizi oyuncular, işletme sahibesi Ayla Avcı ve kalabalık davetli topluluğunun katılımı ile gerçekleşti.
Başkandan fotoğrafçılık dersi

Açılışın en ilginç anı ise Başkan Mustafa Değirmenci ile mankenlerin yan yana gelişini fırsat bilen gazetecilerin birlikte resim çekme isteği oldu. Resimleri çekilen Değirmenci, bu kez hamle yaparak bir gazetecinin elinden makinesini alarak mankenlerin resimlerini çekti.

Değirmenci "Kim bilir bu resimlerin altına ne başlık koyacaksınız. Hep siz yazıyorsunuz. Benim çektiğim resimlerin altına da bir şeyler yazın sizi de görsünler" dedi.

Yerel Posta

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2010, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66