Minik Öğretmenler "Öğretmenler Günü"nde Buluşacak!

Minik Öğretmenler

Kahramanmaraş’ın Alışveriş ve Yaşam Merkezi Piazza, içerisinde yer alan Çocuk Kulübü ile minik ziyaretçilerine özel aktiviteler sunmaya devam ediyor.


24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında “Minik Öğretmenler Atölyesi” kurulacak olan PiazzaÇocuk Kulübü, yine çocuklara renkli bir gün yaşatacak.


Birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile her yaştan ziyaretçinin buluşma noktası haline gelen Piazza AVM, aileleri ile alışverişe gelen çocukları da Piazza Çocuk Kulübü’nde ağırlamaya devam ediyor. Çocukların, fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin yanı sıra yaşıtlarıyla vakit geçirip, sosyalleşmelerine olanak sağlayan Piazza AVM’nin Çocuk Kulübü’nde minik ziyaretçiler 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla “Minik Öğretmenler Atölyesi”nde hem eğlenecek hem de öğretmenlik mesleğini öğrenecek.


Piazza Çocuk Kulübü tarafından 26 Kasım Cumartesi günü 15.00 – 16.00 saatleri arasında düzenlenecek olan “Minik Öğretmenler Atölyesi” çocukların hayallerini süsleyen öğretmenlik mesleğini daha da sevdirecek. Katılımın ücretsiz olacağı atölye çalışmasında kullanılacak malzemeler Piazza AVM tarafından verilirken, minik ziyaretçiler unutulmaz bir deneyim yaşayacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2016, 07:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66