Miss Eurasia Güzellik Yarışması 2014

Miss Eurasia Güzellik Yarışması 2014

Antalya'da bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Miss Eurasia Güzellik Yarışması'nda İspanya'yı temsil eden Aminat Tinaeva, Miss Eurasia 2014 güzeli seçildi.


ANTALYA (AA) - Miss Eurasia 2014 güzellik yarışmasında İspanyalı Aminat Tinaeva birinci oldu.


 Manavgat Sensimar Otel'de yapılan yarışmada çeşitli ülkelerden 17 güzel, jüri üyelerinin karşısına çıktı. Eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nauma ile Elif Ece Uzun’un sunuculuk yaptığı gecede, kraliçe adayları ilk olarak ülkelerine özgü geleneksel kıyafetleriyle podyumda boy gösterdi.


Finalistler, güzellikleri kadar yaptıkları dans ve mini şovlarla jüriyi etkilemeye çalıştı. Ardından mayolarıyla podyuma çıkan güzeller daha sonra gece kıyafetleriyle boy gösterdi.  


Finalde İspanya'yı temsil eden Aminat Tinaeva, Miss Eurasia 2014'ün güzeli seçildi. Estonya güzeli Maryna Perednenko ikinci, Kazakistan güzeli Alina Isıyamova ise üçüncü oldu. Türkiye güzeli Ayça Bölükbaşı ise dördüncülüğü elde etti.


Bu yılın kraliçesine tacını, geçen yılın güzeli Rusya’yı temsil eden Olga Plyusnina taktı. Yarışma, dereceye giren güzellere sponsor firmalar tarafından çeşitli hediyeler verilmesiyle sona erdi.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2014, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63