'Muayenehanemde birlikte oluyorlar ama'...

'Muayenehanemde birlikte oluyorlar ama'...

Habertürk'te ekrana gelen Kısa Devre programının konuğu olan Doktor Haydar Dümen, kendisine en çok hangi konularda başvuru yapıldığı konusunda bilgi verdi. Cem Mumcu'nun "Ne tür cinsel problemlerle arıyorlar sizi?" şeklindeki sorusuna Haydar Dümen'in yanıtı şöyle oldu:

"Bitmez, tükenmez kızlık zarı. Kanadı mı kanamadı mı? Öksürdüm kanadı mı? Zıpladım kanadı mı? Bisiklete bindim kanadı mı? Yan baktım kanadı mı? Uyudum kanadı mı? Orgazm oldum kanadı mı? Arkadaşımla konuşuyordum hayal gördüm... Akıl almaz bu böyle gidiyor. Herkes almış eline mezureyi iki santim, bir santim, beş santim. Ya dur kardeşim, onun bir de ruhu var." Doktor Haydar Dümen'in bu sözlerinden sonra Cem Mumcu ile yaşadığı diyalog ise dikkat çekiciydi:

Cem Mumcu: Aaa, siz onun bir ruhu var dediniz, deminkiyle çelişti bu. İnsana ruh koymadınız da alete koydunuz yani.

Haydar Dümen: Hayır, onun alet işe yaramıyor. Onun aleti de bırakın o kadar da avamlaştırmayın. Alet demiyelim en azından, organ diyelim.

Doktor Haydar Dümen, kızlık zarından sonra da en çok erken boşalma konusunda kendisine başvurular geldiğini belirtti. Dümen, bu sorunların bu kadar fazla olmasının sebebini ise toplumun değer yargılarının henüz bu tür konuları konuşmaya izin vermemesi olarak gösterdi.

MUAYENEHANEMDE BİRLİKTE OLUYORLAR AMA...

Haydar Dümen vajinismus sorunu olan çiftlerden muayenehanesinde cinsel ilişkiye girmelerini istediği ve bu sırada kendisinin çiftlerin başında bulunduğu iddialarına yanıt verdi. Vajinismus sorunu yaşayan 3000 kişiyi tedavi ettiğini söyleyen Haydar Dümen, "Hepsi tek seans ve yüzde 100. Bunların yüzde 90'ı evlerinde karı-koca oluyorlar." dedi. "Muayenehanenizde mi cinsel ilişkiye giriyorlar?" şeklindeki soruya da Dümen, "Evet. Otelde mi muayenemi yapsam? Otel odası gibi yer var. Ben bulunmuyorum o sırada onu da söyleyeyim." yanıtını verdi.


Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2009, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63